Menu

Paczka do Pekinu, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Pekinu!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Pekinu?

Prowadzisz interesy z firmami z Państwa Środka i regularnie nadajesz przesyłki do Pekinu? A może masz tam wielu przyjaciół, z którymi wymieniasz się pamiątkami i drobnymi upominkami? Jeśli szukasz opcji najkorzystniejszej dostawy paczki do stolicy tego niezwykłego kraju, to dobrze trafiłeś. W GlobKurier.pl możesz liczyć na profesjonalną i sprawną usługę przesyłania paczek w różne rejony naszego kraju oraz poza jego granice, nawet do bardzo odległych miejsc, takich jak Pekin. Co więcej, możesz skorzystać z możliwości porównania ofert wielu przewoźników i zdecydować się na tę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. A wszystko to w jednym miejscu i bez wychodzenia z domu.

Zamówienie na usługę złożysz, wypełniając formularz „Szybka wycena”. W ten sposób możesz nadać przesyłkę, działając jako osoba prywatna albo przedsiębiorca. Po założeniu konta na naszej stronie możesz gromadzić zniżki, które wykorzystasz przy kolejnych wysyłkach.

Do Chin wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!

Ile kosztuje wysyłka do Pekinu?

Czasy, kiedy znalezienie najlepszej oferty transportu przesyłki wiązało się z koniecznością kontaktu z różnymi przewoźnikami i zbierania informacji od każdego z nich, bezpowrotnie odeszły do lamusa. Dziś możesz to zrobić zdecydowanie szybciej i prościej. Nie musisz nawet wychodzić z domu ani odwiedzać witryn wielu firm kurierskich. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i podasz informacje niezbędne do przygotowania indywidualnej wyceny. Dzięki temu zyskasz dostęp do ofert kilku przewoźników, spośród których wybierzesz tę, która najlepiej wpisze się w Twoje oczekiwania. Taki sposób składania zamówienia na usługę wysyłki towarów pozwala oszczędzać czas i pieniądze. Należy przy tym pamiętać, że różnice w cenach usług poszczególnych firm kurierskich mogą wynikać z różnej polityki cenowej i zależą od rodzaju transportu (lotniczy, drogowy) oraz gabarytów i kształtu paczki.

Paczki i przesyłki do Pekinu

Jak zapakować paczkę do Pekinu?

Bezpieczeństwo przesyłanych przedmiotów zależy w dużej mierze od sposobu, w jaki zostaną zapakowane i zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami. Bardzo ważny staje się tutaj wybór właściwych materiałów opakowaniowych. Należy dopasować je do wielkości, kształtu oraz rodzaju przedmiotu. Do dyspozycji pozostają kartony tekturowe, tuby kartonowe oraz koperty bąbelkowe. Bardzo ważne jest wykorzystanie wypełniaczy do paczek, które amortyzują wstrząsy oraz drgania. Wśród tych najczęściej wybieranych można wymienić folię bąbelkową, poduszki powietrzne oraz skropak. Możliwości jest jednak znacznie więcej, a to pozwala wybrać wypełniacz, który zapewni przesyłanym produktom najlepszą ochronę.

Przygotowując przesyłkę do nadania, pamiętaj, że jej niewłaściwe zabezpieczenie może spowodować odmowę przyjęcia przez kuriera. Kolejną istotną kwestią jest koszt usługi, który może wzrosnąć, jeśli paczka będzie charakteryzować się niestandardowymi wymiarami albo nietypowym kształtem.

 

Paczka do Pekinu z GlobKurier.pl

Handel międzynarodowy, nawet jeśli odbywa się pomiędzy odległymi od siebie miejscami, w GlobKurier.pl przebiega sprawnie i szybko. Współpracując z wieloma przewoźnikami, którzy od lat działają w branży transportowej i wyróżniają się profesjonalizmem, możemy zagwarantować świadczenie usług na najwyższym poziomie. Składanie zamówienia jest u nas niezwykle proste. Wystarczy odwiedzić witrynę GlobKurier.pl i skorzystać z formularza szybkiej wyceny. Po uzupełnieniu takich danych jak miejsce nadania i odbioru przesyłki, a także parametrów paczki (waga, długość, szerokość oraz wysokość) zostaniesz przekierowany na stronę z ofertami poszczególnych przewoźników. Przy każdej z nich zostanie podana cena usługi oraz przewidywany termin dostawy i rodzaj transportu. Wybierz ofertę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Teraz pozostanie zaczekać na kuriera, który przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres i odbierze przesyłkę. Jej trasę będziesz mógł obserwować za pomocą opcji śledzenia.

Przesyłki kurierskie do Pekinu

Pekin jest jednym z najludniejszych miast Chińskiej Republiki Ludowej. Pod tym względem stanowi drugie po Szanghaju miasto w kraju. Jest też jednym z najbardziej zaludnionych miejsc na całym globie. Jako stolica Chin stanowi ośrodek polityczny, kulturalny oraz oświatowy. To miasto bardzo rozwinięte pod względem gospodarczym oraz przemysłowym. Swoje siedziby ma tam wiele firm prowadzących działalność w rozmaitych branżach, w tym: chemicznej, elektronicznej, włókienniczej, maszynowej oraz samochodowej. To sprawia, że firmy z Pekinu są ważnym partnerem biznesowym wielu polskich przedsiębiorców, a transport produktów pomiędzy Polską i Chinami odbywa się w trybie ciągłym.

Czego nie można wysłać do Pekinu?

Eksport i import towarów może się wiązać z pewnymi ograniczeniami. W przypadku Pekinu te mogą wynikać zarówno z polityki prowadzonej przez Chiny, jak i regulaminów firm kurierskich, które dbają o bezpieczeństwo podczas realizowanej usługi. Dlatego, przed przygotowaniem przesyłki warto zapoznać się z listą towarów, których do Pekinu wysyłać nie wolno. Wśród nich wymienić należy między innymi: materiały graficzne, które przez chińskie władze są uznawane za szkodliwe dla interesów tego kraju; lekarstwa, które nie zostały dopuszczone do oficjalnej dystrybucji; wyroby alkoholowe i tytoniowe; materiały i substancje uznawane za niebezpieczne, w tym kwasy, broń oraz amunicja itp.Przesyłki paletowe do Pekinu

Niektórzy przewoźnicy poza paczkami o standardowych rozmiarach oferują też transport przesyłek paletowych. Zamówienie takiej usługi przebiega podobnie jak przy zwykłych paczkach. Konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie palety oraz skorzystanie z formularza szybkiej wyceny. Po wyborze przewoźnika należy poczekać na odbiór palety przez kuriera. Przy transporcie niektórych towarów z Chin konieczne są opłaty celne.