tanie przesyłki kurierskie do USA, paczka do USA, przesyłka do USA

Paczka do New York, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Nowego Jorku
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Nowego Jorku?

Jeżeli planujesz nadanie paczki do Nowego Jorku i chcesz to zrobić szybko, sprawnie i bezpiecznie, odwiedź witrynę GlobKurier.pl. Znajdziesz tam formularz „Szybka wycena”. Jego wypełnienie zajmie Ci zaledwie kilka minut i umożliwi porównanie ofert wielu firm kurierskich działających na polskim rynku. Zamówienie usługi odbywa się za pomocą intuicyjnej w obsłudze platformy internetowej. Nie musisz nawet wychodzić z domu, a złożenie zamówienia może odbywać się w dowolnie wybranym przez Ciebie momencie, bo platforma działa przez 24 godziny na dobę.

Korzystając ze strony GlobKurier.pl, zyskujesz też pewność, że paczka trafi w ręce sprawdzonej i rzetelnej firmy kurierskiej. Wysoką jakość świadczonych usług możemy zagwarantować dzięki temu, że współpracujemy z przewoźnikami, którzy działają w branży od wielu lat i mogą się pochwalić ugruntowaną pozycją na rynku.

Do USA wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Prowadzisz firmę? Zaoszczędź na przesyłkach do USA

Ile kosztuje wysyłka do New York?

Koszt wysyłki to jedno z najczęstszych pytań zadawanych przez naszych klientów. W przeszłości ustalenie najlepszej cenowo oferty wiązało się z koniecznością odwiedzenia witryny każdego przewoźnika albo kontaktu z jego przedstawieniem (osobistego lub telefonicznego). Z GlobKurier.pl wszystko staje się zdecydowanie łatwiejsze. Za pomocą kilku kliknięć możesz porównać oferty wielu przewoźników, wyświetlając je na jednej stronie. To szybki i prosty sposób, który pozwala na oszczędność czasu i sprawne złożenie zamówienia.

Przy każdym przewoźniku wyświetli się koszt dostawy, a także inne związane z konkretną usługą informacje. Warto pamiętać, że na cenę usługi wpływa kilka różnych czynników. Wśród nich należy wymienić wielkość, wagę i kształt paczki (przesyłki niestandardowe mogą być droższe), rodzaj oferowanego transportu (np. transport lotniczy jest droższy od drogowego), a także polityka cenowa firmy kurierskiej.

Jak zapakować paczkę do Nowego Jorku?

Sposób zapakowania paczki powinien gwarantować jej bezpieczeństwo w trakcie transportu. Pamiętaj, że kurier ma prawo odmówić przyjęcia przesyłki, która nie została należycie zabezpieczona. Dlatego podczas pakowania postaw na solidne materiały opakowaniowe. Jako opakowanie zewnętrzne wykorzystaj karton tekturowy, którego rozmiar będzie dopasowany do gabarytów przedmiotu. Wewnątrz zabezpiecz przedmiot za pomocą wypełniacza do paczek. Możesz to tego celu wykorzystać takie materiały jak skropak, folia bąbelkowa, czy poduszki powietrzne. Zadaniem wypełniacza jest unieruchomienie przedmiotu na czas transportu oraz amortyzacja wstrząsów. Wyjątkowo delikatne, kruche i podatne na uszkodzenia przedmioty można dodatkowo owinąć folią bąbelkową. Z zewnątrz oklej karton solidną taśmą pakową. Możesz również owinąć go folią stretch, co zapewni ochronę przed wilgocią. Tak przygotowana paczka jest gotowa do wysyłki.

Przesyłki kurierskie do New York

W dzisiejszych czasach, kiedy dużo firm prowadzi interesy z zagranicznymi kontrahentami oraz wiele osób utrzymuje kontakty z przyjaciółmi i rodziną za oceanem istnieje duże zapotrzebowanie na usługę przesyłek kurierskich. Ponieważ GlobKurier.pl współpracuje z firmami kurierskimi, które potrafią rozpoznać te potrzeby i wyjść im naprzeciw, możemy zaoferować szeroką gamę usług kurierskich i charakteryzujące je atrakcyjne warunki. Wysoka jakość świadczonych usług i możliwość dopasowania oferty do konkretnych oczekiwań, niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym, to nasze atuty.

Paczka do Nowego Jorku z GlobKurier.pl

Korzystając z witryny GlobKurier.pl, zauważysz, że wysyłanie paczek międzynarodowych stało się dziecinnie proste. Z nami możesz to zrobić, nie wychodząc z domu ani z biura. Możesz też przebywać w dowolnym innym miejscu. Po złożeniu zamówienia kurier przyjedzie pod wskazany przez Cienie adres i odbierze przesyłkę. Na początek musisz przygotować paczkę. Zapakuj przesyłany przedmiot to tekturowego kartonu i zabezpiecz go wypełniaczem do paczek. Tak przygotowaną przesyłkę należy zważyć i zmierzyć. Sprawdź, jaka jest jego długość, szerokość i wysokość. Wszystkie wymiary oraz wagę podaj na stronie szybkiej wyceny. Uzupełnij też pola z miejscem nadania i odbioru paczki. W kolejnym etapie wybierz przewoźnika, którego oferta najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i złóż zamówienie na usługę. Teraz musisz poczekać na przyjazd kuriera. Kiedy paczka zostanie od Ciebie odebrana, będziesz mógł obserwować jej trasę za pomocą opcji śledzenia przesyłek.

Przesyłki paletowe do Nowego Jorku

Niektórzy kurierzy poza usługą dostarczania przesyłek standardowych i niestandardowych, oferują też możliwość transportu przesyłek paletowych. Dzięki temu klienci indywidualni i biznesowi mogą wysyłać przedmioty o dużych gabarytach. Zamawianie takiej usługi w niczym nie różni się od zamawiania przesyłki standardowej. Wystarczy wejść na stronę GlobKurier.pl, wpisać parametry przesyłki i wybrać przewoźnika z najlepszą ofertą, a w następnym kroku poczekać na przyjazd kuriera. Pamiętaj, że wysyłając paczki poza granice Unii Europejskiej, w tym do Nowego Jorku, musisz przygotować dokumenty do odprawy celnej.