Menu

Paczki i przesyłki na Białoruś

Paczki i przesyłki do Mińska - cennik przesyłek kurierskich do Mińska

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Mińska
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Mińska?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Mińska skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Mińska.

Do Mińska wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Mińska

Mińsk jest stolicą i największym miastem Białorusi, a także najbardziej liczącym się ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i naukowym kraju. Wielu Polaków ma tutaj rodziny, przyjaciół oraz współpracowników, co niejednokrotnie powoduje potrzebę wysłania paczki do Mińska. Serwis GlobKurier.pl.pl współpracujący z 50. sprawdzonymi firmami kurierskimi takimi jak m.in. DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben, Hellman i wieloma innymi oferuje korzystne ceny usług oraz profesjonalną dostawę przesyłek do Mińska. Specjalizujemy się w obsłudze logistycznej dostarczania paczek na arenie krajowej oraz międzynarodowej, pośrednicząc pomiędzy dostawcami a klientami indywidualnymi i biznesowymi. Stawiamy na maksymalnie uproszczone formalności, a osobom prywatnym i firmom zamawiającym kuriera do Mińska dajemy możliwość śledzenia przesyłki na każdym etapie procesu logistycznego. GlobKurier.pl to gwarancja rzetelności i solidności poparta wieloletnim doświadczeniem!

Ile kosztuje paczka do Mińska?

Na koszt nadania paczki do Mińska składa się kilka istotnych elementów. Kluczowe znaczenie mają parametry i rodzaj paczki, ale wiele zależy też od formy transportu, trybu doręczenia przesyłki oraz opcji dodatkowych. Ponadto cena usługi obejmuje opłatę paliwową wynoszącą średnio 8-20 proc. oraz 23 proc. podatek VAT, jeśli przesyłkę do Mińska wysyłasz jako osoba prywatna. Z uwagi na to, że ceny wysyłki w poszczególnych firmach kurierskich nie są jednakowe, najlepiej skorzystać z opcji szybkiej wyceny zamieszczonej na stronie GlobKurier.pl.pl. W ten sposób szybko sprawdzisz, ile zapłacisz za nadanie paczki do Mińska i która oferta dostawy opłaca Ci się w największym stopniu. Tania przesyłka do Mińska z GlobKurier.pl kosztuje nawet do 70 proc. mniej niż bezpośrednio u przewoźników! Firmy zarejestrowane w naszym serwisie, które nadają duże ilości paczek, mogą liczyć na bardzo atrakcyjne ceny!

Paczki i przesyłki do Mińska, stolicy Białorusi

Jak nadać paczkę do Mińska?

Zamawiając kuriera do Mińska poprzez formularz dostępny na naszej stronie, podajesz wymiary przesyłki, liczbę nadawanych paczek oraz określasz szybkość doręczenia i sposób nadania. Na podstawie tych informacji przedstawimy Ci oferty różnych firm kurierskich, które są w stanie zrealizować dostawę Twojej paczki do Mińska. W GlobKurier.pl.pl średni czas dostawy wynosi 3-7 dni roboczych (bez odprawy celnej). Przypominamy o możliwości wysyłki przesyłek paletowych do Mińska!

Zakazy przy przesyłkach do Mińska

Do Mińska oraz pozostałych miejscowości na Białorusi nie wolno wysyłać m.in. materiałów i substancji niebezpiecznych, wyrobów alkoholowych i tytoniowych, szybko psującej się żywności, wartościowych przedmiotów, dokumentów niejawnych, roślin, zwierząt, szczątków ludzkich itp. Zapoznaj się z regulaminem wybranego przez Ciebie przewoźnika, gdzie znajdziesz szczegółowe wytyczne dotyczące zakazów przy zagranicznych przesyłkach.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Mińska