• Paczki i przesyłki do Makau

  Przesyłki kurierskie Polska – Makau

  Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Makau do Polski i z Polski do Makau

  Jak nadać paczkę do Makau?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Makau, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Makau.

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
   

  Makau to terytorium autonomiczne Chińskiej Republiki Ludowej. Jest to miasto-państwo, które można obejść dookoła w kilka godzin. Jest to też jedno z centrów rozrywkowych tej części świata – bary, kluby i kasyna są tu na każdym kroku. Samo miasto to połączenie azjatyckiej i europejskiej architektury. Na ulicach panuje stricte europejska moda, bez wschodnioazjatyckich naleciałości.

  Jako, że Makau to centrum rozrywkowe, wiele osób przyjeżdża tu na dłuższy czas. Z tego też powodu możemy potrzebować wysłać paczkę do tego kraju. GlobKurier oferuje wysyłki już od trzystu z złotych.

  Paczki i przesyłki do stolicy Makau

  Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

  Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Libanu transportem drogowym i lotniczym. 

  Główne miejsca wysyłek to Makau. Obsługujemy cały obszar kraju.

  Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Makau