Menu

Paczki i przesyłki do Makau

Przesyłki kurierskie Polska – Makau

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Makau do Polski i z Polski do Makau

Jak nadać paczkę do Makau?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Makau, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Makau.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Makau to terytorium autonomiczne Chińskiej Republiki Ludowej. Jest to miasto-państwo, które można obejść dookoła w kilka godzin. Jest to też jedno z centrów rozrywkowych tej części świata – bary, kluby i kasyna są tu na każdym kroku. Samo miasto to połączenie azjatyckiej i europejskiej architektury. Na ulicach panuje stricte europejska moda, bez wschodnioazjatyckich naleciałości.

Jako, że Makau to centrum rozrywkowe, wiele osób przyjeżdża tu na dłuższy czas. Z tego też powodu możemy potrzebować wysłać paczkę do tego kraju. GlobKurier oferuje wysyłki już od trzystu z złotych.

Paczki i przesyłki do stolicy Makau

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Libanu transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to Makau. Obsługujemy cały obszar kraju.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Makau