• Paczki i przesyłki do Słowenii - flaga Słowenii

  Przesyłki kurierskie Polska - Lublana

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Lublany
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

  Jak nadać paczkę do Lublany?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Lublany skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Lublany.

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
   

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
   

  Lublana – stolica Słowenii, położona nad rzeką Lublanicą. Miasto zajmuje powierzchnię 275 km². Położone jest w centrum Słowenii, pomiędzy Austrią, Węgrami, Chorwacją i Friuli – regionem Włoch. Lublana leży 140 km na zachód od Zagrzebia, 250 km na wschód od Wenecji, 350 km na południowy zachód od Wiednia i 400 km na południowy zachód od Budapesztu. Lublana jest w centrum słoweńskiej sieci dróg, która prowadzi do wszystkich zakątków kraju.

  Wszelkiego rodzaju przesyłki do Lublany można nadać bez wychodzenia z domu dzięki naszemu serwisowi. Wystarczy zamówić kuriera, który odbierze przesyłkę ze wskazanego miejsca i dostarczy ją pod podany adres. Do Lublany dostarczamy przesyłki każdego rodzaju niezależnie od gabarytów oraz wagi.

  Ile kosztuje wysyłka paczki do Lublany?

  Atrakcyjna pod względem turystycznym Słowenia jest częstym celem podróży. Jej największym miastem jest stolica, Lublana, która ma bardzo starą i ciekawą historię. Choć na terenie tego kraju żyje stosunkowo niewielu Polaków, relacje osobiste i biznesowe, które nawiązują się pomiędzy obywatelami Polski i Słowenii rodzą potrzebę przesyłania równych towarów. Najprościej można to zrobić przy pomocy kuriera. Za pośrednictwem GlobKurier.pl istnieje możliwość zrealizowania przesyłki kurierskiej szybko i bezpiecznie. Koszt takiej usługi zależy przede wszystkim od wielkości oraz wagi paczki. Aby uzyskać na ten temat więcej informacji, należy wypełnić udostępniony na naszej stronie formularz. Podaj w nim wagę mierzoną w kilogramach oraz długość, wysokość i szerokość przesyłki mierzoną w centymetrach. Dzięki temu sprawdzisz ofertę dostarczenia Twojej paczki przez różnych przewoźników i wybierzesz tę, która będzie dla Ciebie najbardziej atrakcyjna.

  Przesyłki kurierskie do Lublany

  GlobKurier.pl świadczy usługę przesyłek międzynarodowych zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów biznesowych. Usługa jest świadczona wyłącznie za pośrednictwem sprawdzonych i cieszących się dużym zaufaniem firm kurierskich. Dzięki temu paczki docierają na miejsce docelowe bezpiecznie i bez zbędnych opóźnień.

   

  Nadając przesyłkę, powinieneś jednak pamiętać, że przy przesyłaniu niektórych towarów istnieją ograniczenia, a w stosunku do innych obowiązuje całkowity zakaz wysyłania. Dlatego, zanim spakujesz paczkę, sprawdź, jakie regulacje prawne obowiązują w tym zakresie na terenie Polski oraz kraju docelowego.

  Jak zapakować paczkę do Lublany?

  Staranne zapakowanie paczki pozwoli jej dotrzeć na miejsce docelowe bez żadnych uszkodzeń. Kluczowy jest wybór właściwych akcesoriów do pakowania, które zagwarantują bezpieczeństwo przesyłki. Wybierz dopasowany wielkością do gabarytów przedmiotu karton tekturowy. Po umieszczeniu przedmiotu w środku wypełnij puste przestrzenie wypełniaczem do paczek. Możesz użyć do tego celu powietrzne poduszki, folię bąbelkową, papier, skropak albo inny wypełniacz. Pamiętaj, że unieruchomienie towaru wewnątrz paczki ograniczy ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.

   

  Paczka powinna mieć kształt prostopadłościanu, dzięki czemu będzie mogła zostać nadana jako standardowa przesyłka. Przesyłki o nietypowych wymiarach mogą docierać do adresatów nieco później, a koszt ich wysyłki może być wyższy.

  Jak nadać paczkę do Lublany?

  Z nami nadasz paczkę do Lublany szybko, łatwo i bezpiecznie i to bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że odwiedzisz stronę https://www.globkurier.pl/, a następnie wypełnisz udostępniony tam formularz. Po uzupełnieniu informacji dotyczących miejsca nadania oraz dostarczenia paczki, a także wskazaniu wagi i gabarytów paczki, będziesz mógł spośród ofert wielu przewoźników wybrać tę, która najlepiej wpisze się w Twoje oczekiwania. Następnie pozostaje wydrukować wygenerowany list przewozowy i czekać na przyjazd kuriera, który odbierze przesyłkę.


  Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Lublany