Menu

tanie przesyłki kurierskie do USA, paczka do USA, przesyłka do USA

Paczka do Los Angeles, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Los Angeles
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Los Angeles?

Chcesz nadać przesyłkę do Los Angeles i szukasz najlepszej opcji dostawy? Sprawdź, co możesz zyskać z GlobKurier.pl. Profesjonalna obsługa, przystępna cena oraz bezpieczeństwo podczas transportu – to tylko kilka zalet, na jakie możesz liczyć. Współpracując z wieloma przewoźnikami o ugruntowanej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość świadczonych usług. Aby się o tym przekonać, wypełnij udostępniony na naszej stronie formularz „Szybka wycena”. Przesyłkę nadasz bez wychodzenia z domu, a jeśli wysyłasz paczkę z ramienia firmy, dla której pracujesz, bezpośrednio z siedziby biura. Przy regularnym korzystaniu z naszych usług, możesz liczyć na atrakcyjne zniżki.

Do USA wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Prowadzisz firmę? Zaoszczędź na przesyłkach do USA

Ile kosztuje wysyłka do Los Angeles?

W poszukiwaniu najlepszej opcji dostawy paczki do odległych zakątków świata, w tym do Los Angeles, nie musisz tracić cennego czasu na przeglądanie ofert różnych firm kurierskich. Wystarczy, że odwiedzisz naszą witrynę, a uzyskasz dostęp do propozycji cenowych wielu przewoźników bez konieczności przeglądania różnych stron internetowych i bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z możliwości indywidualnej wyceny przesyłki, wskazując miejsce jej nadania oraz odbioru, a następnie wybierz ofertę, która najlepiej wpisuje się w Twoje oczekiwania. Dzięki temu oszczędzisz czas i pieniądze!

Pamiętaj, że koszt usługi poszczególnych przewoźników może się różnić w zależności od ich polityki cenowej, a także gabarytów i kształtu przesyłki oraz rodzaju transportu.

Jak zapakować paczkę do Los Angeles?

To, czy paczka dotrze do Los Angeles w stanie nienaruszonym, zależy w dużym stopniu od tego, w jaki sposób zostanie zapakowana i zabezpieczona na czas transportu. Kluczowy jest wybór właściwych materiałów opakowaniowych. Należy dopasować je do wielkości, kształtu i rodzaju przedmioty, w tym jego podatności na różne rodzaje uszkodzeń. Do pakowania przedmiotów na czas wysyłki doskonale sprawdzą się solidne kartony tekturowe. Sam karton jednak nie wystarczy. Pamiętaj o doborze odpowiednich wypełniaczy do paczek, które zabezpieczą przesyłkę przed uszkodzeniem i zamortyzują wstrząsy. Z zewnątrz możesz dodatkowo zabezpieczyć ją za pomocą folii stretch. Jeśli planujesz wysyłkę przedmiotu niedużego, możesz zapakować go w kopertę bąbelkową.

Pamiętaj, że jeśli paczka nie zostanie właściwie zabezpieczona, przewoźnik może odmówić jej przyjęcia. A jeżeli będą wyróżniać ją niestandardowe kształty lub rozmiary, może pobrać za nią dodatkową opłatę.

Paczki i przesyłki do Los Angeles

Przesyłki kurierskie do Los Angeles

Los Angeles liczy najwięcej mieszkańców w całym stanie Kalifornia, plasując się tym samym pod względem liczby ludności ma drugim miejscu w Stanach Zjednoczonych. Jego populacja to około 4 mln mieszkańców, co sprawia, że obok Nowego Jorku, Tokio i Szanghaju jest jedną z najludniejszych metropolii na świecie.

Los Angeles jest też jednym z największych centrów ekonomicznych naszego globu. Stanowi ważny ośrodek biznesu, międzynarodowego handlu, kultury, rozrywki, edukacji oraz technologii. Wszystko to sprawia, że spotyka się w nim wielu ludzi reprezentujących rozmaite branże i pochodzących z różnych zakątków świata. Mieszka tam również dużo naszych rodaków, a wielu polskich przedsiębiorców prowadzi interesy z firmami, które w Los Angeles mają swoją siedzibę. To sprawia, że sprawne i niedrogie wysyłanie paczek i przesyłek do Miasta Aniołów staje się koniecznością.

Z ofert przewoźników, którzy transportują przesyłki pomiędzy Polską a Los Angeles, korzysta wielu przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Zapotrzebowanie na takie usługi jest bardzo duże, co sprawia, że transport odbywa się w trybie ciągłym. Korzystając z serwisu GlobKurier.pl, zyskujesz gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług oraz pewność, że przesyłka zostanie bezpiecznie dostarczona w wyznaczonym terminie.

Paczka do Los Angeles z GlobKurier.pl

Wysyłanie przesyłek z GlobKurier.pl, nawet w najbardziej odległe zakątki na świecie, jest niezwykle proste. Aby zamówić usługę przewoźnika, nie musisz odwiedzać siedziby firmy kurierskiej ani wychodzić z domu. Wystarczy, że wejdziesz na stronę GlobKurier.pl i wypełnisz zamieszczony tam formularz szybkiej wyceny. Należy w nim podać miejsce nadania i dostarczenia paczki, a także parametry przesyłki. Istotna jest jej waga oraz wymiary (długość, szerokość oraz wysokość). Po zaakceptowaniu wprowadzonych danych zyskasz dostęp do strony z ofertami poszczególnych przewoźników. Przy każdej z nich znajdziesz informacje o koszcie usługi, przewidywanym terminie doręczenia przesyłki oraz rodzaju transportu. Wybierz tę, która najlepiej wpisuje się w Twoje oczekiwania. Wkrótce potem do Twoich drzwi zapuka kurier, który odbierze od Ciebie przesyłkę. Jej trasę będziesz mógł kontrolować za pomocą opcji śledzenia przesyłek.

Przesyłki paletowe do Los Angeles

Poza usługą transportu standardowych paczek wielu przewoźników oferuje transport przesyłek paletowych. Taka oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów biznesowych, którzy prowadzą interesy z firmami zagranicznymi. Proces zamówienia takiej przesyłki przebiega podobnie jak przy każdym innym zamówieniu w GlobKurier.pl. Konieczne jest skorzystanie z formularza szybkiej wyceny, a następnie przekazanie odpowiednio zabezpieczonej palety przewoźnikowi. Należy przy tym pamiętać, że transport towarów do Los Angeles może wymagać przygotowania dokumentów celnych.