Menu

Flaga Wielkiej Brytanii/UK

Paczki do Londynu, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Londynu
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Londynu? Przewóz paczek do Londynu

Aby dokonać wyceny paczki do i z Londynu skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Londynu.

Wysłanie paczki do Londynu - odprawa celna

Prowadzisz firmę? Zaoszczędź na przesyłkach do Anglii!

Paczki do Londynu - kurier Londyn Polska

Jedną z największych i najważniejszych pod względem finansowym, ekonomicznym czy historycznym stolic na świecie jest Londyn. To tutaj rezyduje Królowa Elżbieta II, Monarchini Brytyjska. Samo miasto położone jest w południowo-wschodniej części Wielkiej Brytanii i spełnia funkcję stolicy Anglii. Leży nad Tamizą i jest trzecim pod względem wielkości miastem w Europie, zaraz po Moskwie i Stambule, ale przed Paryżem. W aglomeracji londyńskiej mieszka ponad 20 mln mieszkańców, przez co można tu mówić o megapolis. W Londynie rozwija się handel, branża finansowa i różne gałęzie przemysłu. Ważną rolę w rozwoju miasta odgrywa turystyka. Turyści z całego świata, w tym również i z Polski, przyjeżdżają do tego miasta, by podziwiać m.in. tamtejsze zabytki, z wizytówkowym Big Benem na czele. W Londynie też mieszka, uczy się i pracuje wielu Polaków. Dlatego wysyłka paczek do stolicy Anglii nie jest niczym niezwykłym. Odbywa się właściwie w trybie ciągłym.

Przesyłki do Londynu, paczki do Anglii po Brexit

Wysyłka paczki do Londynu

Jak wysłać paczkę do Londynu? Regularnie prowadzisz interesy z firmami z Londynu i wysyłasz tam paczki czy palety z produktami, na bazie prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej? A może i Ty, podobnie jak tysiące Polaków, masz w sercu Anglii swoich znajomych i rodzinę, przez co potrzebujesz od czasu do czasu nadać dla nich paczkę? Z pewnością oczekujesz tanich przesyłek, które właśnie za pośrednictwem GlobKurier.pl możemy Ci zapewnić. Na dodatek Twoja paczka do Londynu może zostać przesłana w krótkim czasie.

Ciesz się z możliwości nadania paczki online i zamówienia kuriera pod wskazany adres bez wychodzenia z domu. W Twojej gestii pozostaje więc wyłącznie zapakowanie swojej przesyłki do Londynu, jej zmierzenie oraz zważenie, a następnie wpisanie wszystkich wymaganych parametrów w szybkiej wyceny paczki. Kurier wybrany przez Ciebie dostarczy paczkę z dbałością o to, by dotarła ona do adresata dokładnie w tym samym stanie, w jakim ją nadasz.

Po założeniu konta klienta na GlobKurier.pl możesz gromadzić zniżki na kolejne wysyłki, dzięki czemu tanie paczki do Londynu znajdą się jak najbardziej w zasięgu Twojej ręki, a to wszystko w jednym serwisie.

Tanie paczki do Londynu - cena przesyłki do Londynu

Nie trać swojego cennego czasu na przeglądanie cenników usług na międzynarodowy transport przesyłek w kolejnych firmach kurierskich. Na zgromadzenie wszystkich danych i porównanie ich ze sobą musiałbyś poświęcić dużo czasu. Jeśli chcesz zobaczyć, gdzie tanio wyślesz paczki do Londynu, zerknij na swoją indywidualną wycenę przesyłek na GlobKurier.pl. Wypełnij pola w formularzu elektronicznym szybkiej wyceny paczki na naszej stronie internetowej, a my przedstawimy Ci propozycje cenowe naszych partnerów – firm kurierskich. Będziesz mógł zdecydować się na taką ofertę na przesyłkę do Londynu, by zaoszczędzić na tym, ale wysłać paczkę bezpiecznie. Tani kurier do Londynu? To możliwe razem z Globkurier! 

Od czego uzależniona jest cena paczki do Londynu?

Zastanawiasz się, ile kosztuje paczka do Londynu i od czego zależna jest cena za usługę transportu międzynarodowego paczki? Zależy ona nie tylko od polityki cenowej prowadzonej przez wybraną przez ciebie firmę kurierską. Koszty wysyłki paczek do Londynu bywają różne, w zależności od tego, co nadajesz. Tanio wyślesz z pewnością pakiety np. dokumentów, a drożej duże, często ponadgabarytowe paczki. Cena przesyłki do Londynu każdorazowo jest zależna od miejsca przeznaczenia wysyłki – czyli gdzie kurier ma dostarczyć paczkę, od jej wagi i wymiarów – szerokości, długości i wysokości. Droższe będą przesyłki większe, wysyłane transportem lotniczym, a tańsze te nadawane transportem drogowym, ale czas ich dotarcia do adresata będzie dłuższy. Skorzystaj z naszego kalkulatora wycen, aby poznać cenę transportu paczek do Londynu i nie tylko! 

Ile idzie paczka z Londynu do Polski?

Szacowany czas dostawy przesyłki do Londynu wynosi 2 – 5 dni. Realizacja uzależniona jest od wybranej przesyłki. Kurier dostarczy paczkę względem usługi np. ekspresowo lub priorytetowo. Czas transportu w takich przypadkach może być krótszy 1-2 dni roboczych.

Śledzenie przesyłki do Londynu

Z pewnością będziesz chciał wiedzieć, gdzie znajduje się Twoja paczka nadana do Londynu. Na stronach wybranych kurierów możesz to szybko sprawdzić, podając tylko numer zamówienia. W Globkurier masz możliwość śledzenia paczki na każdym etapie realizacji zlecenia. Zamów kuriera już dziś!

Czego nie można wysłać w paczce do Londynu?

W paczce do Londynu nie możesz nadać m.in. produktów spożywczych o krótkim terminie przydatności do spożycia, żywych zwierząt, substancji niebezpiecznych i łatwopalnych, czy też używek, jak alkohol i papierosy, które w większości są objęte cłem. W paczce lepiej nie pakuj leków na receptę, narkotyków i środków psychotropowych, broni, amunicji, dzieł sztuki i innych, bardzo wartościowych przedmiotów.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Londynu