• Flaga Wielkiej Brytanii/UK

  Paczka do Londynu, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Londynu
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

  Jak nadać paczkę do Londynu?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Londynu skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Londynu.

  Do Londynu wymagana jest odprawa celna

  Prowadzisz firmę? Zaoszczędź na przesyłkach do Anglii!

  Przesyłki kurierskie do Londynu

  Jedną z największych i najważniejszych pod względem finansowym, ekonomicznym czy historycznym stolic na świecie jest Londyn. To tutaj rezyduje Królowa Elżbieta II, Monarchini Brytyjska. Samo miasto położone jest w południowo-wschodniej części Wielkiej Brytanii i spełnia funkcję stolicy Anglii. Leży nad Tamizą i jest trzecim pod względem wielkości miastem w Europie, zaraz po Moskwie i Stambule, ale przed Paryżem. W aglomeracji londyńskiej mieszka ponad 20 mln mieszkańców, przez co można tu mówić o megapolis. W Londynie rozwija się handel, branża finansowa i różne gałęzie przemysłu. Ważną rolę w rozwoju miasta odgrywa turystyka. Turyści z całego świata, w tym również i z Polski, przyjeżdżają do tego miasta, by podziwiać m.in. tamtejsze zabytki, z wizytówkowym Big Benem na czele. W Londynie też mieszka, uczy się i pracuje wielu Polaków. Dlatego wysyłka paczek do stolicy Anglii nie jest niczym niezwykłym. Odbywa się właściwie w trybie ciągłym.

  Przesyłki do Londynu, paczki do Anglii po Brexit

  Jak wysłać paczkę do Londynu?

  Regularnie prowadzisz interesy z firmami z Londynu i wysyłasz tam paczki czy palety z produktami, na bazie prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej? A może i Ty, podobnie jak tysiące Polaków, masz w sercu Anglii swoich znajomych i rodzinę, przez co potrzebujesz od czasu do czasu nadać dla nich paczkę? Z pewnością oczekujesz tanich przesyłek, które właśnie za pośrednictwem GlobKurier.pl możemy Ci zapewnić. Na dodatek Twoja paczka do Londynu może zostać przesłana w krótkim czasie.

  Ciesz się z możliwości nadania paczki online i zamówienia kuriera pod wskazany adres bez wychodzenia z domu. W Twojej gestii pozostaje więc wyłącznie zapakowanie swojej przesyłki do Londynu, jej zmierzenie oraz zważenie, a następnie wpisanie wszystkich wymaganych parametrów w szybkiej wyceny paczki. Kurier wybrany przez Ciebie dostarczy paczkę z dbałością o to, by dotarła ona do adresata dokładnie w tym samym stanie, w jakim ją nadasz.

  Po założeniu konta klienta na GlobKurier.pl możesz gromadzić zniżki na kolejne wysyłki, dzięki czemu tanie paczki do Londynu znajdą się jak najbardziej w zasięgu Twojej ręki, a to wszystko w jednym serwisie.

  Cena przesyłki do Londynu

  Nie trać swojego cennego czasu na przeglądanie cenników usług na międzynarodowy transport przesyłek w kolejnych firmach kurierskich. Na zgromadzenie wszystkich danych i porównanie ich ze sobą musiałbyś poświęcić dużo czasu. Jeśli chcesz zobaczyć, gdzie tanio wyślesz paczki do Londynu, zerknij na swoją indywidualną wycenę przesyłek na GlobKurier.pl. Wypełnij pola w formularzu elektronicznym szybkiej wyceny paczki na naszej stronie internetowej, a my przedstawimy Ci propozycje cenowe naszych partnerów – firm kurierskich. Będziesz mógł zdecydować się na taką ofertę na przesyłkę do Londynu, by zaoszczędzić na tym, ale wysłać paczkę bezpiecznie.

  Od czego uzależniona jest cena paczki do Londynu?

  Zastanawiasz się, ile kosztuje paczka do Londynu i od czego zależna jest cena za usługę transportu międzynarodowego paczki? Zależy ona nie tylko od polityki cenowej prowadzonej przez wybraną przez ciebie firmę kurierską. Koszty wysyłki paczek do Londynu bywają różne, w zależności od tego, co nadajesz. Tanio wyślesz z pewnością pakiety np. dokumentów, a drożej duże, często ponadgabarytowe paczki. Cena przesyłki do Londynu każdorazowo jest zależna od miejsca przeznaczenia wysyłki – czyli gdzie kurier ma dostarczyć paczkę, od jej wagi i wymiarów – szerokości, długości i wysokości. Droższe będą przesyłki większe, wysyłane transportem lotniczym, a tańsze te nadawane transportem drogowym, ale czas ich dotarcia do adresata będzie dłuższy.

  Śledzenie przesyłki do Londynu

  Z pewnością będziesz chciał wiedzieć, gdzie znajduje się Twoja paczka nadana do Londynu. Na stronach wybranych kurierów możesz to szybko sprawdzić, podając tylko numer zamówienia. W ciągu 1-2 dni Twoja paczka trafi do adresata. Kurier dostarczy ją według ustalonych założeń, np. ekspresowo czy priorytetowo.

  Czego nie można wysłać w paczce do Londynu?

  W paczce do Londynu nie możesz nadać m.in. produktów spożywczych o krótkim terminie przydatności do spożycia, żywych zwierząt, substancji niebezpiecznych i łatwopalnych, czy też używek, jak alkohol i papierosy, które w większości są objęte cłem. W paczce lepiej nie pakuj leków na receptę, narkotyków i środków psychotropowych, broni, amunicji, dzieł sztuki i innych, bardzo wartościowych przedmiotów.

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
   

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
   

  Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Londynu