Menu

Paczki i przesyłki do Portugalii - flaga Portugalii

Paczki do Lizbony, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Lizbony
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Lizbony?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Lizbony skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Lizbony.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Paczka do Lizbony

Lizbona jest jedną z najpiękniejszych, urokliwie położonych stolic w Europie. To zarazem największe miasto w Portugalii. Położona jest na wybrzeżu Atlantyku nad ujściem Tagu. W całej aglomeracji lizbońskiej mieszka ponad 2,6 mln mieszkańców. Co roku do Lizbony przyjeżdża wielu turystów, w tym również z Polski. Nasi młodzi rodacy studiują w Lizbonie. Poza tym z uwagi na prężnie rozwijające się gałęzie przemysłu w Lizbonie, także i wielu przedsiębiorców może chcieć nadać paczki do tego miasta. W Lizbonie bardzo dobrze rozwija się przemysł stalowy, włókienniczy, chemiczny, ceramiczny, stoczniowy i rybołówstwo, także z uwagi na oceaniczny port handlowy.

Jak wysłać paczkę do Lizbony?

Portugalia jest krajem, do którego zamierzasz wysyłać paczki – jednorazowo lub cyklicznie? Chcesz je kierować do stolicy – do Lizbony i poszukujesz najlepszej alternatywy wysyłkowej na transport międzynarodowy paczek kurierskich? Zerknij na ofertę na GlobKurier.pl. Współpracujemy ze znanymi, renomowanymi firmami kurierskimi, którzy wykonują transport drogowy i lotniczy paczek, w tym przesyłek do Lizbony.

Zauważ, że nie ma dla nas żadnego znaczenia to, czy jesteś klientem prywatnym i wysyłasz paczki do Lizbony np. do znajomych czy mieszkających tam członków swojej rodziny, czy nawiązałeś właśnie współpracę biznesową z partnerami w stolicy Portugalii. Tak samo skutecznie obsługujemy paczki do Lizbony dla klientów prywatnych, jak i firmowych.

Zamów kuriera online – szybko, sprawnie, bez konieczności wychodzenia z domu i odwiedzania kolejnych punktów nadania. Wypełnij elektroniczny formularz szybkiej wyceny paczki, a kurier dostarczy ją pod wskazany adres w Lizbonie w założonym czasie. Na stronie GlobKurier.pl od razu dowiedz się, ile taka paczka będzie kosztowała u poszczególnych partnerów – kurierów. Do Lizbony możesz z powodzeniem wysyłać tanie paczki za naszym pośrednictwem.

Paczki i przesyłki do Lizbony

Cena przesyłki do Lizbony

O zawrót głowy mogą przyprawić cenniki prezentowane na swoich stronach internetowych przez firmy kurierskie. Nie musisz się jednak w nie wczytywać, ponieważ o wiele łatwiej poznać cenę za przesyłkę do Lizbony kurierem, jeśli skorzystasz z naszej opcji szybkiej wyceny paczki. To prostsze niż myślisz. Nie ma potrzeby, byś sam pozyskiwał z różnych firm oferty cenowe na nadanie przesyłki do Lizbony, kiedy na GlobKurier.pl masz wszystko w jednym miejscu. Z naszą pomocą znajdziesz najlepsze oferty.

Od czego uzależniona jest cena paczki do Lizbony?

Zasadniczo cena paczki do Lizbony, jaką dostarczy na Twoje polecenie kurier, jest uzależniona od kilku zmiennych. Wszystkie są uwzględnione w szybkiej wyceny paczki do Lizbony. Wpisujesz adres dostawy i już to samo w sobie jest wskazówką dla naszych partnerów. Później podajesz najważniejsze parametry przesyłki do Lizbony, a więc wymiary i wagę. Pamiętaj, by solidnie wszystko spakować, aby w transporcie żaden z elementów paczki nie uległ uszkodzeniu. Cena przesyłki do Lizbony uzależniona jest też od tego, jakim transportem ma ona zostać wysłana do swojego celu przeznaczenia – drogowym (tańszym) czy lotniczym (droższym).

Śledzenie przesyłki do Lizbony

Jeśli nadasz kurierem do Lizbony swoją przesyłkę za pośrednictwem GlobKurier.pl, bynajmniej nie pozbawisz się możliwości śledzenia swojej przesyłki krok po kroku, od chwili nadania do chwili dostarczenia do Lizbony. Oferujemy sprawną obsługę logistyczną każdego rodzaju przesyłki do Lizbony.

Czego nie można wysłać w paczce do Lizbony?

Jeśli planujesz nadanie przesyłki do Lizbony, zwróć uwagę na to, że nie wszystko może się w niej znaleźć. Zgodnie z przyjętymi w Portugalii przepisami celnymi, między innymi w paczce do Lizbony nie może być materiałów łatwopalnych i niebezpiecznych, substancji wybuchowych, broni, amunicji, większych ilości alkoholu czy papierosów, leków, narkotyków czy środków psychotropowych i leków na receptę.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Lizbony