Logo
Menu

Paczki przesyłki do Dani

Paczka do Kopenhagi, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Kopenhagi
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Kopenhagi?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Kopenhagi skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Kopenhagi.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Paczka do Kopenhagi

Bezdyskusyjne są walory turystyczne Kopenhagi, która jest największym miastem i zarazem stolicą Danii. Może pochwalić się wielowiekową historią. Królestwo Danii prezentuje przed przyjezdnymi gośćmi swoje piękno właśnie w Kopenhadze. Miasto to położone jest na wschodnim wybrzeżu wyspy Zelandia i częściowo Amager. Od 1 lipca 2000 roku połączona jest mostem nad Sundem ze szwedzkim miastem Malmo. Dzięki serwisowi GlobKurier.pl szybko nadasz niemal każdą przesyłkę do Kopenhagi i skorzystasz z najkorzystniejszej oferty cenowej na taką usługę transportową dla swoich przesyłek, paczek, a nawet palet.

Jak wysłać paczkę do Kopenhagi?

Masz znajomych w Danii, a może prowadzisz owocną współpracę na bazie swojej działalności gospodarczej z Kopenhagą? Bez względu na Twoje indywidualne motywacje, za pośrednictwem naszej strony nie tylko dowiesz się, ile potencjalnie będzie kosztowała Twoja przesyłka do Kopenhagi, ale i wygodnie zamówisz kuriera, który dostarczy bezpiecznie i terminowo przesyłkę pod wskazany adres w stolicy Danii.

Dużym usprawnieniem dla firm wysyłających paczki do Kopenhagi będzie zamawianie kuriera online za pomocą GlobKurier.pl. Obsługujemy jednocześnie także klientów indywidualnych, dlatego bez problemu nawet przy jednorazowej wysyłce paczki kurierem możesz skorzystać z naszych usług. Siedząc wygodnie w domu czy w biurze wycenisz szybko paczkę, opłacisz ją i nadasz. Wystarczy, że skorzystasz z naszej usługi wyliczania ceny za usługę transportu paczki do Kopenhagi.

Skorzystaj na naszej stronie z opcji szybka wycena paczki. Wpisz adres dostawy, wymiary i wagę paczki, a my w kilka chwil przedstawimy Ci kilka konkurencyjnych propozycji nadania przesyłki kurierem za pośrednictwem znanych i renomowanych firm kurierskich, jak DPD, FedEx i innych.

Cennik przesyłek do Kopenhagi

Na GlobKurier.pl proponujemy opcję szybkiej wyceny paczki, która skutecznie zastępuje standardowe cenniki paczek kurierskich w poszczególnych firmach, z którymi współpracujemy. Wpisując wymiary, wagę paczki i adres doręczenia, możesz szybko dowiedzieć się o kosztach przesyłki do Kopenhagi. Nie musisz szukać wyceny w skomplikowanych tabelach cenników. Każda firma kurierska, z którą współpracujemy i która może zrealizować taką usługę, znajdzie się na liście ofert wraz z ceną za transport międzynarodowy Twojej paczki kurierem. Kopenhaga znajduje się niedaleko Polski, dlatego wysyłka paczki może być zrealizowana w bardzo krótkim czasie.

Od czego uzależniona jest cena paczki do Kopenhagi?

Na etapie wyceny paczki do Kopenhagi łatwo zauważysz podstawowe parametry, od których uzależniona jest cena przesyłki, jaką wyślesz pod wskazany adres. Liczy się z pewnością odległość od nadawcy do adresata, wybór drogi dotarcia – droga lotnicza będzie naturalnie wiązała się z wyższą ceną, niż droga transportu kołowego. Poza tym cena przesyłki do Kopenhagi jest zależna od wielkości i wagi paczki. Niestandardowe przesyłki, ponadgabarytowe będą droższe w doręczeniu niż małe pakiety, jakie możesz chcieć wysłać kurierem do Kopenhagi.

Śledzenie przesyłki do Kopenhagi

Jako europejska stolica, Kopenhaga jest obsługiwana przez naszych partnerów – firmy kurierskie – w ekspresowym tempie. Dajemy Ci możliwość wyboru doręczeń ekspresowych, szybkich i priorytetowych. Zobacz, gdzie znajduje się ona w danym momencie dzięki możliwości śledzenia przesyłek do Kopenhagi.

Czego nie można wysłać w paczce do Kopenhagi?

Nie możesz nadać do Kopenhagi towarów zabronionych przez duńskie przepisy celne. Nie wolno wysyłać broni, amunicji, zapalniczek, niebezpiecznych substancji, materiałów łatwopalnych, trujących, toksycznych i żrących czy wybuchowych.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Kopenhagi