Menu

paczki na Ukrainę, przesyłki na Ukrainę,

Paczki i przesyłki do Kijowa – cennik przesyłek kurierskich do Kijowa

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Kijowa
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Kijowa?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Kijowaskorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Kijowa.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Wysyłka przesyłki do Kijowa

Wielu przedsiębiorców z Polski robi interesy z Ukrainą, a Kijów staje się ich centrum biznesowych spotkań. Masz podpisane umowy i kontrakty z kijowskimi przedsiębiorcami? Masz otwarte przedstawicielstwo właśnie w tym mieście? A może Twoja rodzina czy przyjaciele mieszkają właśnie tam i chciałbyś wysłać im paczkę? Zrób to szybko i zamów kuriera do Kijowa online, a skorzystasz z tanich przesyłek, które zaoferują Ci nasi partnerzy – liczne firmy kurierskie, z którymi współpracuje GlobKurier.pl.
Wylicz, ile będzie Cię kosztowała paczka do Kijowa. Nie musisz przy tym dzwonić do poszczególnych kurierów. Skorzystaj z naszego kalkulatora szybkiej wyceny paczki. Podaj wymiary i wagę przesyłki, adres nadawcy i odbiorcy, a my wyliczymy w kilka sekund koszty obsługi paczki do Kijowa w poszczególnych firmach kurierskich. Wybierz tę ofertę, która będzie dla Ciebie optymalna.

Przesyłki kurierskie do Kijowa

Kijów jest stolicą i zarazem największym miastem u naszych wschodnich sąsiadów – na Ukrainie. Położony jest urokliwie nad rzeką Dniepr. Ma wiele zabytków, ale przy tym to miasto stało się gospodarzem międzynarodowych targów z wielu branż. To główny ośrodek przemysłowy dla przemysłu maszynowego, stoczniowego, chemicznego, elektrotechnicznego, elektronicznego czy spożywczego i lekkiego.Miasto jest gospodarzem międzynarodowych targów. Ważny węzeł komunikacyjny. Kijów posiada też międzynarodowy port lotniczy i trzy linie metra o łącznej długości 63,7 km (49 stacji).  Nic dziwnego więc, że tysiące paczek od przedsiębiorców i klientów prywatnych z Polski kierowanych jest na wschód, do Kijowa

paczki do Kijowa, paczki na Ukrainę, przesyłki do Kijowa, przesyłki na Ukrainę

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Kijowa

Przygotowaliśmy dla każdego naszego klienta obszerną ofertę na przesyłki międzynarodowe, w tym wysyłkę paczek kurierem do Kijowa. Jeśli jesteś zainteresowany natychmiastową realizacją usługi transportowej, wybierz droższe, ale i szybsze przesyłki do Kijowa drogą lotniczą. Możesz też zaoszczędzić na kosztach dostawy swojej paczki, jeśli wybierzesz drogę lądową.

Od czego uzależniona jest cena paczki do Kijowa?

Za każdym razem, gdy dokonujesz szybkiej wyceny paczki jesteś proszony o to, by podać adres swój i adresata, a także wymiary paczki: jej długość, szerokość i wysokość oraz wagę. Właśnie od tych parametrów – odległości od odbiorcy paczki do Kijowa, jej wymiarów i wagi zależy ostateczna cena przesyłki. Usługa transportowa jest realizowana zwykle taniej przez kurierów obsługujących takie trasy wówczas, gdy paczka może być dostarczona w kilka dni roboczych. Za pośpiech musisz zapłacić niestety nieco więcej.

Śledzenie przesyłki do Kijowa

Nadanie przesyłki do Kijowa jest bardzo proste za sprawą skorzystania z oferty firm kurierskich za naszym pośrednictwem. Niezależnie od tego, czy wysyłasz list, niewielką paczkę czy większą przesyłkę, nasi partnerzy dołożą wszelkich starań do tego, aby była ona bezpiecznie doręczona. Przez cały czas masz możliwość śledzenia w trybie online położenia przesyłki.

Czego nie można wysłać w paczce do Kijowa?

Nie wszystko możesz przesłać swoim przyjaciołom, rodzinie czy klientom i partnerom biznesowym pozostającym w Kijowie w paczce kurierskiej. Dobrze by było, abyś przed nadaniem przesyłki zapoznał się z przepisami celnymi, by uniknąć zwrotu paczki do nadawcy lub nałożenia srogich kar. Nie można wysyłać środków pieniężnych, papierosów, żywności pochodzenia zwierzęcego, antyków i przedmiotów wartościowych, a także materiałów i substancji niebezpiecznych, broni, wyrobów alkoholowych i tytoniowych.

Wysyłka na Ukrainę

Ukraina nie należy do Unii Europejskiej, przez co wysyłka do tego kraju wiążę się z dodatkowymi procedurami i obostrzeniami. Zgodnie z ukraińskimi przepisami celnymi, przesyłki o łącznej wadze do 30 kilogramów i łącznej deklarowanej wartości do 100 Euro, są zwolnione z opłat celno-podatkowych (uwzględniana jest łączna waga i wartość paczek, które są wysyłane do odbiorcy w jednym transporcie; liczba paczek, którą w ciągu roku może otrzymać jeden odbiorca jest nieograniczona). Ponadto niektóre rodzaje przesyłek mogą być nadawane tylko w relacji B2 – B2 (firma – firma). 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, sprawdź: 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Kijowa