Menu

kurier polska irlandia - flaga Irlandii

Paczka do Cork, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Cork
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Cork?

Zamierzasz nadać paczkę co Cork? Z nami możesz to zrobić szybko, prosto i całkowicie bezpiecznie. Nie musisz nawet wychodzić z domu! Wystarczy, że odwiedzisz stronę GlobKurier.pl i skorzystasz z formularza „Szybka wycena”. Współpracując z wieloma przewoźnikami o ugruntowanej pozycji na rynku, działającymi zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach międzynarodowych, możemy zaoferować korzystne warunki współpracy. Z łatwością znajdziesz usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, bo wielu przewoźników to różnorodna oferta. Potrzebujesz jedynie dostępu do internetu. Formularz „Szybkiej wyceny” przeprowadzi Cię krok po kroku przez kolejne etapy składania zamówienia. W ten sposób nadasz paczkę zarówno jako klient indywidualny, jak i działając z ramienia Twojej firmy.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!

Ile kosztuje wysyłka do Cork?

W poszukiwaniu najlepszej opcji dostawy paczki do Cork nie musisz przeglądać niezliczonej ilości stron internetowych różnych firm kurierskich. Wystarczy odwiedzić jedną witrynę! Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na GlobKurier.pl. Po wypełnieniu dostępnego na stronie formularza szybkiej wyceny uzyskasz dostęp do oferty wielu przewoźników i będziesz mógł dokonać ich porównania. To wszystko zrobisz w jednym miejscu i to bez wychodzenia z domu! Porównując oferty przewoźników, zwróć uwagę na koszt oraz termin dostawy, a także na rodzaj transportu. Koszt usługi poszczególnych przewoźników może się różnić w zależności od polityki cenowej firmy kurierskiej, gabarytów oraz kształtu paczki, a także od rodzaju transportu (np. lotniczy albo drogowy). Teraz pozostaje już wybór najkorzystniejszej oferty i voilà.

Jak zapakować paczkę do Cork?

To, czy paczka dotrze do Cork bezpiecznie, zależy między innymi od sposobu, w jaki zapakujesz przedmiot. Pamiętaj o jego właściwym zabezpieczeniu przy pomocy odpowiednich materiałów opakowaniowych. W ten sposób ochronisz przedmiot przed ewentualnymi uszkodzeniami, jakim mógłby ulec w transporcie. Do pakowania wykorzystaj solidny tekturowy karton i wypełniacz do paczek. Ten drugi dopasuj do rodzaju wysyłanego przedmiotu, a konkretnie do jego wielkości oraz podatności na uszkodzenia. Jako wypełniacz może posłużyć folia bąbelkowa, skropak lub poduszki powietrzne.

Tekturowy karton również dopasuj do gabarytów przedmiotu. Pamiętaj, żeby po umieszczeniu go w środku kartonu wypełnić dokładnie wszystkie wolne przestrzenie wypełniaczem do paczek. W ten sposób unieruchomisz przedmiot wewnątrz paczki, co jest niezwykle istotne podczas transportu. Wypełniacz do paczek ma też za zadanie zapewnić odpowiednią amortyzację i ochronę przed uszkodzeniami na skutek wstrząsów. To niezwykle istotne zwłaszcza w przypadku przedmiotów kruchych i wrażliwych na drgania oraz uderzenia. Z zewnątrz karton możesz dodatkowo zabezpieczyć za pomocą folii stretch. W ten sposób zapewnisz ochronę przed wilgocią.

Pamiętaj, że przewoźnik może odmówić przyjęcia paczki, która nie została właściwie zabezpieczona. Musisz też wiedzieć, że paczki o niestandardowych kształtach albo rozmiarach mogą wiązać się z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłaty.

Przesyłki kurierskie do Cork

Z przesyłek kurierskich korzysta obecnie coraz więcej osób. Niektórzy przesyłają paczki do Cork w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą i nawiązanymi kontaktami biznesowymi, inni kontaktują się w ten sposób z rodziną i przyjaciółmi. Na wyspach brytyjskich mieszka wielu Polaków, stąd zapotrzebowanie na usługę przesyłek kurierskich pomiędzy naszym krajem a Wielką Brytanią jest duże. Wysoka jakość usług świadczonych przez przewoźników, z którymi nawiązaliśmy współpracę, jest gwarantem satysfakcji naszych klientów.

Paczka do Cork z GlobKurier.pl

Wysyłanie paczek międzynarodowych jeszcze nigdy nie było tak proste. To znak współczesnych czasów, kiedy wszystko można zrobić zdalnie, bez wychodzenia z domu albo z biura. Jeszcze prostsze jest wysyłanie z GlobKurier.pl. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i wypełnisz umieszczony na niej formularz. Przygotuj paczkę do wysyłki – zapakuj i zabezpiecz przedmiot przed uszkodzeniem w transporcie. Sprawdź wagę oraz wymiary paczki. Następnie podaj je na stronie formularza. Wypełnij też adres nadania oraz doręczenia paczki. Po zaakceptowaniu wprowadzonych danych zostaniesz przeniesiony na stronę z wyceną. Znajdziesz tam oferty różnych przewoźników z wyszczególnionym kosztem oraz przewidywanym terminem doręczenia przesyłki. Wybierz firmę kurierską, której oferta najlepiej wpisuje się w Twoje oczekiwania. Poczekaj na przyjazd kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę. Opcja śledzenia pozwoli Ci kontrolować jej trasę.

Przesyłki paletowe do Cork

Poza usługą wysyłki standardowych paczek do Cork wielu przewoźników oferuje też możliwość transportu przesyłek paletowych. Dzięki temu możesz zamówić usługę transportu przedmiotu o dużych gabarytach albo wielu mniejszych przedmiotów. W przypadku przesyłek paletowych sposób postępowania jest podobny jak przy innych zamówieniach. Wchodzisz na stronę GlobKurier.pl, dokonujesz szybkiej wyceny usługi, wybierasz przewoźnika i czekasz, aż kurier odbierze od Ciebie przesyłkę. Ponieważ Cork leży poza granicami Unii Europejskiej, pamiętaj o konieczności przygotowania dokumentów do odprawy celnej.