Menu

tanie przesyłki kurierskie do USA, paczka do USA, przesyłka do USA

Paczka do Chicago, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Chicago
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki

Jak nadać paczkę do Chicago?

Przygotowanie przesyłki do Chicago może być bardzo proste, jeśli skorzystasz z możliwości, jakie daje GlobKurier.pl. Wystarczy odwiedzić naszą witrynę i wypełnić formularz „Szybka wycena”. Przez kolejne kroki składania zamówienia będzie prowadzić Cię przygotowana przez nas platforma. Wszystko odbywa się szybko i bardzo prosto. Nie musisz nawet wychodzić z domu, a przygotowana przez nas strona umożliwia składanie zamówienia na usługę przez całą dobę. Korzystając z naszej pomocy, masz pewność, że paczka trafi w ręce przewoźnika o ugruntowanej pozycji na rynku, który przy wykonywaniu powierzonych mu zadań wykazuje się profesjonalizmem i rzetelnością. To sprawia, że przesyłki docierają bez przeszkód w wyznaczonym terminie pod wskazane przez klientów adresy, nawet jeśli miejsce dostawy jest odległe.

Do USA wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Prowadzisz firmę? Zaoszczędź na przesyłkach do USA

Ile kosztuje wysyłka do Chicago?

Wyszukiwanie najkorzystniejszej opcji dostawy przesyłki spośród wielu dostępnych na rynku ofert jeszcze nigdy nie było tak proste. W celu znalezienia najatrakcyjniejszej cenowo oferty nie musisz przeglądać stron internetowych różnych przewoźników. Wystarczy wejść na stronę GlobKurier.pl. i wypełnić formularz szybkiej wyceny. Po jego uzupełnieniu zyskasz dostęp do ofert wielu przewoźników. Dzięki temu bez wychodzenia z domu i wykonywania telefonów do firm kurierskich poznasz koszt dostawy paczki do Waszyngtonu i znajdziesz najkorzystniejszą ofertę. Porównując ceny, zwróć też uwagę na terminy dostaw oraz rodzaj transportu oferowanego przez każdego przewoźnika. Ceny dostaw są uzależnione od wielkości i wagi paczki, rodzaju transportu oraz polityki cenowej firm kurierskich.

Jak zapakować paczkę do Chicago?

Pamiętaj, że poprzez zastosowanie odpowiednich materiałów opakowaniowych i dołożenie starań, by przedmiot został właściwie zabezpieczony na czas transportu, możesz wpłynąć na bezpieczeństwo przesyłki. W trakcie transportu paczka może być narażona na wstrząsy i drgania, a także działanie niskich oraz wysokich temperatur. Będzie sortowana, przenoszona i przewożona. W takich warunkach niewłaściwie zapakowane przesyłki mogą ulec uszkodzeniu. Od Ciebie i tego, w jaki sposób przygotujesz paczkę do transportu, zależy jej bezpieczeństwo. Pamiętaj też, że kurier może odmówić przyjęcia przesyłki, jeśli ta nie będzie odpowiednio zabezpieczona.

Do pakowania możesz wykorzystać karton tekturowy, którego rozmiar należy dopasować do gabarytów przedmiotu. Umieszczony wewnątrz przedmiot należy unieruchomić za pomocą wypełniacza do paczek. Możesz do tego celu wykorzystać skropak, folię bąbelkową, poduszki powietrzne albo jeden z wielu innych dostępnych obecnie na rynku materiałów. Wypełniacz nie tylko unieruchomi przedmiot, ale zapewni też właściwą amortyzację w przypadku wstrząsów. Na koniec zaklej karton solidną taśmą do pakowania. Możesz też owinąć go folią stretch, co zapewni skuteczną ochronę przed wilgocią.

W związku z tym, że sortowanie i przewożenie paczek o niestandardowych gabarytach oraz kształtach jest trudniejsze i bardziej czasochłonne, przewoźnicy mogą pobierać za taką usługę wyższe opłaty.

Przesyłki kurierskie do Chicago

W związku z rozległymi kontaktami biznesowymi polskich przedsiębiorców i transakcjami z zagranicznymi kontrahentami, a także tym, że wielu Polaków ma rodziny i znajomych w Chicago i innych amerykańskich miastach istnieje duże zapotrzebowanie na przesyłki kurierskie. GlobKurier.pl współpracuje z wieloma przewoźnikami, którzy rozpoznają te potrzeby i przedstawiają konkurencyjne oferty świadczonych przez siebie usług. Dzięki temu przesyłanie paczek pomiędzy Polską a Chicago, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych staje się znacznie łatwiejsze.

Paczka do Chicago z GlobKurier.pl

Planując wysyłkę paczki do Chicago, warto skorzystać z możliwości, jaką daje GlobKurier.pl. Umożliwiamy dotarcie do przewoźnika z najkorzystniejszymi warunkami wysyłki. A wszystko szybko, prosto i bezpiecznie i to bez wychodzenia z domu. Wystarczy dostęp do internetu, by za pomocą kilku kliknięć porównać oferty wielu przewoźników. Jak to zrobić?

Na początek przygotuj paczkę do wysyłki. Spakuj przedmiot i zabezpiecz go przed uszkodzeniem, wykorzystując odpowiednie materiały opakowaniowe. Następnie wejdź na naszą witrynę i w formularzu szybkiej wyceny wpisz wagę, długość, szerokość oraz wysokość paczki. Uzupełnij też pola wskazujące na miejsce nadania i odbioru paczki. Po zaakceptowaniu wyborów zostaniesz przekierowany na stronę z ofertami przewoźników. Przy każdej z nich zostanie wskazana cena usługi, a także inne szczegóły, takie jak rodzaj transportu oraz przewidywany termin dostawy. Wybierz przewoźnika, którego oferta najlepiej wpisuje się w Twoje potrzeby. Poczekaj na przyjazd kuriera i przekaż mu przesyłkę. Jej trasę będziesz mógł obserwować dzięki opcji śledzenia.

Przesyłki paletowe do Chicago

Poza przesyłkami standardowymi i niestandardowymi niektórzy kurierzy oferują też możliwość dostarczenia do Chicago przesyłek paletowych. To umożliwia wysyłanie przedmiotów o dużych gabarytach albo wielu mniejszych przedmiotów za pomocą jednej przesyłki. Zamówienie takiej usługi nie różni się od zamawiania standardowej przesyłki. Należy zacząć od przygotowania palety i wypełnienia formularza szybkiej wyceny. Wysyłając przesyłkę poza granice Unii Europejskiej, należy przygotować dokumenty niezbędne do odprawy celnej.