Menu

Paczka do Chengdu, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Chengdu!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Chengdu?

Planujesz nadać przesyłkę do Chengdu? Z GlobKurier.pl zrobisz to szybko, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu. Aby złożyć zamówienie, wystarczy dostęp do internetu. Wypełnij umieszczony na stronie GlobKurier.pl formularz „Szybka wycena”. Skorzystaj z naszego doświadczenia i profesjonalizmu współpracujących z nami przewoźników. Firmy kurierskie, z którymi nawiązaliśmy współpracę, mogą pochwalić się ugruntowaną pozycją na rynku, rzetelnością i terminowością.

Składanie zamówienia jest proste i intuicyjne, bo formularz zamówienia prowadzi Cię krok po kroku przez poszczególne etapy. Natomiast dostęp do oferty wielu przewoźników pozwala wybrać usługę najlepiej dopasowaną do konkretnych potrzeb.

Do Chin wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!

Ile kosztuje wysyłka do Chengdu?

Jak znaleźć najkorzystniejszą ofertę dostawy przesyłki do Chengdu? To proste! Skorzystaj z pomocy GlobKurier.pl. Nasz serwis umożliwi Ci dostęp do ofert wielu przewoźników bez konieczności przeglądania różnych stron internetowych. Nie musisz też kontaktować się z poszczególnymi firmami kurierskimi. U nas sprawdzisz koszty i warunki dostawy paczki każdej z nich oraz zyskasz możliwość porównania różnych ofert. To umożliwi wybór usługi, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Pamiętaj, że na koszt wysyłki wpływa polityka cenowa przewoźnika, rodzaj transportu (np. drogowy albo lotniczy), a także wielkość, waga i kształt paczki. W przypadku przesyłki o niestandardowych wymiarach musisz być przygotowany na poniesienie dodatkowej opłaty.

Paczki i przesyłki do Chengdu

Jak zapakować paczkę do Chengdu?

Bezpieczeństwo Twojej przesyłki zależy w dużym stopniu od tego, jak przygotujesz ją do transportu. Bardzo ważny jest wybór odpowiednich materiałów opakowaniowych. Solidne opakowanie pozwoli uchronić przesyłany przedmiot przed ewentualnymi uszkodzeniami. Do zabezpieczenia przesyłki wykorzystaj tekturowy karton. Jego wielkość powinna być dopasowana do gabarytów oraz kształtu przedmiotu. Następnie wybierz wypełniacz do paczek, którym unieruchomisz przedmiot wewnątrz opakowania. Pamiętaj, że przedmiot, który swobodnie przemieszcza się wewnątrz opakowania, nie tylko jest bardziej narażony na uszkodzenia, ale może stanowić zagrożenie dla pracowników firm przewozowych. Dotyczy to zwłaszcza przedmiotów dużych i ciężkich.

Wypełniacz do paczek powinien dokładnie wypełniać wszystkie wolne przestrzenie pomiędzy wysyłanym przedmiotem a ściankami kartonu. Zabezpieczony w ten sposób będzie lepiej chroniony przed uszkodzeniami na skutek drgań i wstrząsów. Taka ochrona staje się szczególnie istotna w przypadku wysyłki produktów bardzo delikatnych, kruchych i podatnych na uszkodzenia. Z zewnątrz karton należy zabezpieczyć solidną taśmą pakową oraz ewentualnie folią stretch.

Jeśli przesyłka nie zostanie właściwie zapakowana i dobrze zabezpieczona, przewoźnik może odmówić jej przyjęcia.

Paczka do Chengdu z GlobKurier.pl

Nadawanie przesyłek międzynarodowych nigdy wcześniej nie było tak proste. Wszystkie niezbędne formalności załatwisz bez konieczności wychodzenia z domu lub biura. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Pozwala oszczędzać czas i pieniądze. Gwarantuje też klientom wygodę, a dzięki intuicyjnemu w obsłudze serwisowi ułatwia proces składania zamówienia.

Aby wysłać przesyłkę do Chengdu, wejdź na naszą witrynę i wypełnij formularz szybkiej wyceny. Uzupełnij pola dotyczące miejsca nadania oraz odbioru paczki, a także dane mówiące o jej parametrach (waga, długość, szerokość, wysokość). Po zaakceptowaniu wyboru na ekranie ukażą się oferty różnych przewoźników. Porównaj je i wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Zwróć uwagę na koszt usługi, przewidywany termin dostawy oraz rodzaj transportu. Zaczekaj na kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę. Dzięki opcji śledzenia przesyłek będziesz mógł obserwować jej trasę.

Przesyłki kurierskie do Chengdu

Miasto Chengdu jest stolicą chińskiej prowincji Syczuan. Zamieszkuje je ponad 10 milionów mieszkańców. Znane jest między innymi ze słynnej syczuańskiej kuchni oraz rezerwatu przyrody, w którym żyje panda wielka. Te atrakcje co roku przyciągają do Chengdu wielu turystów. Miasto stanowi też ważny ośrodek przemysłowy, w którym rozwinęło się wiele gałęzi przemysłu w tym: maszynowy, metalurgiczny, chemiczny, elektroniczny, drzewny, mineralny, lekki i spożywczy. Sprawne nadawanie i dostarczanie przesyłek do miast Państwa Środka umożliwia nawiązywanie relacji biznesowych pomiędzy polskimi przedsiębiorstwami a firmami chińskimi. GlobKurier.pl poza udostępnieniem oferty klientom biznesowym umożliwia też nadawanie przesyłek do Chengdu klientom indywidualnym.

Czego nie można wysłać do Chengdu?

W związku z regulaminami wewnętrznymi niektórych przewoźników oraz przepisami prawa międzynarodowego i tego, które obwiązuje w Chinach, istnieją pewne ograniczenia w przesyłaniu niektórych towarów. Dotyczy to między innymi wyrobów alkoholowych i tytoniowych oraz amunicji. Pełną listę przedmiotów, których nie wolno wysyłać do Chin, można znaleźć na stronach przewoźników.

Przesyłki paletowe do Chengdu

Poza standardowymi przesyłkami GlobKurier.pl oferuje też możliwość dostarczania przesyłek paletowych. Proces zamawiania takiej usługi przebiega podobnie jak przy standardowej paczce. Należy przygotować paletę do transportu i dobrze zabezpieczyć ją przed uszkodzeniem. Następnie wypełnić formularz szybkiej wyceny, dokonać wyboru przewoźnika i zaczekać na przyjazd kuriera, który ją odbierze. Pamiętaj, że w przypadku niektórych towarów wysyłanych do Państwa Środka konieczne jest przygotowanie dokumentów celnych.