Paczki i przesyłki do Rumunii

Przesyłki do Bukaresztu, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Bukaresztu
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Bukaresztu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Bukaresztu skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Bukaresztu.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki do Bukaresztu

Bukareszt to stolica i centrum przemysłowo-usługowe Rumunii. Odznacza się ogromnym potencjałem ekonomicznym chętnie wykorzystywanym przez zagranicznych inwestorów. To również ważne miasto akademickie oraz interesujący kierunek turystyczny. Chcąc pewnie i skutecznie nadać przesyłkę do Bukaresztu, skorzystaj z usług serwisu GlobKurier.pl. Jesteśmy profesjonalnym operatorem logistycznym realizującym dostawy przesyłek do ponad 190 krajów na świecie. W jednym miejscu skupiamy przeszło 50 firm transportowych takich jak m.in.: DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben, Hellman oraz wiele innych. Współpraca z nami – bez względu na to, czy jesteś klientem prywatnym, czy biznesowym – to oszczędność czasu i pieniędzy!

Jedyne co musisz zrobić aby skutecznie i pewnie nadać przesyłkę do Bukaresztu to zamówić naszego kuriera!

Ile kosztuje paczka do Bukaresztu?

Wysokość opłaty za nadanie paczki do Bukaresztu kształtuje się w zależności od parametrów przesyłki (rozmiarów, ilości i wagi), szybkości doręczenia i sposobu nadania. Znaczenie mają ponadto rodzaj transportu (lądowy lub lotniczy) oraz opcje dodatkowe, np. ubezpieczenie paczki do Bukaresztu. Zalecamy skorzystać z opcji szybkiej wyceny, aby sprawdzić ceny u poszczególnych przewoźników. Przypominamy, że każdy przewoźnik wycenia usługę według własnych kryteriów, ale dzięki naszemu serwisowi możesz sporo zyskać. Proponujemy stawki nawet o 70% niższe niż bezpośrednio u przewoźników! Jeżeli jesteś zarejestrowany w naszym serwisie jako klient biznesowy i regularnie wysyłasz duże ilości przesyłek, skontaktuj się z nami w celu wynegocjowania lepszych stawek!

Jak nadać paczkę do Bukaresztu?

Tanią przesyłkę do Bukaresztu nadasz szybko i sprawnie przez nasz serwis. Korzystając z szybkiej wyceny podaj parametry paczki, określ formę transportu i szybkość nadania, a my przygotujemy dla Ciebie propozycje ofert różnych firm transportowych. Wybierz kuriera do Bukaresztu i sfinalizuj transakcję online. Następnie poczekaj na kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę! Jej status można śledzić na bieżąco. Twoją paczkę doręczymy do Bukaresztu w przeciągu 2-4 dni roboczych – tyle właśnie wynosi u nas średni czas dostawy. W trakcie składania zamówienia możesz zamówić usługi dodatkowe, np. ubezpieczenie przesyłki, które mogą wpłynąć na ostateczną cenę.

Zakazana zawartość paczki do Bukaresztu

W paczkach do Rumunii nie wolno umieszczać m.in. niebezpiecznych materiałów i substancji (np. broni, substancji wybuchowych i żrących itp.), przedmiotów nieobyczajnych, zwierząt, szczątków ludzkich, kosztowności, narkotyków, dokumentów niejawnych czy produktów spożywczych z krótkim terminem ważności (żywność można wysyłać, ale pod warunkiem, że znajduje się w szczelnie zamkniętych opakowaniach) itd. Odpowiedzialność za zawartość przesyłki ponosi nadawca. Warto zapoznać się z regulaminem przewoźnika uwzględniającym wszystkie zakazy przy przesyłkach za granicę.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Bukaresztu