Menu

Paczki i przesyłki do Węgier - flaga Węgier

Paczka do Budapesztu, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Budapesztu
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Budapesztu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Budapesztu skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Budapesztu.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki do Budapesztu z GlobKurier.pl

Budapeszt to największe miasto Węgier i jedna z najpiękniejszych stolic europejskich. To ważny ośrodek kulturalny i naukowy, a także niezwykle popularny kierunek turystyczny. Mieszka tu sporo Polaków, a ponadto wielu naszych rodaków prowadzi interesy z firmami znajdującymi się w tym mieście. Jeśli więc masz potrzebę wysłania paczki do Budapesztu, z serwisem GlobKurier.pl zrobisz to szybko i bez zbędnych formalności. Jako profesjonalny operator logistyczny oferujemy usługi na najwyższym poziomie z gwarancją dostawy w przeciągu paru dni roboczych. Średni czas doręczenia paczki wynosi od 2 do 4 dni roboczych. Do większości stolic proponujemy ekspresową, szybką i priorytetową formę doręczania przesyłek.

Ile kosztuje paczka do Budapesztu?

Koszt nadania przesyłki do Budapesztu zależy od szeregu rozmaitych czynników. Przede wszystkim uwzględniane są rozmiar i waga przesyłki, a także kraj nadania i odbioru, wybrana forma transportu czy opcje dodatkowe. Warto także mieć na uwadze to, że poszczególni przewoźnicy indywidualnie wyceniają przesyłki na podstawie własnych cenników. Chcesz nadać tanią przesyłkę do Budapesztu? Skorzystaj z opcji szybkiej wyceny dostępnej na naszej stronie, a znajdziesz ofertę odpowiadającą Twoim kryteriom cenowym.

Jak nadać paczkę do Budapesztu?

W celu zamówienia kuriera do Budapesztu uzupełnij formularz szybkiej wyceny. Musisz podać parametry paczki (długość, szerokość, wysokość, wagę i ilość). Na podstawie podanych przez Ciebie informacji nasz system wygeneruje listę ofert firm transportowych z podanymi cenami. Nasz serwis współpracuje z kilkudziesięcioma sprawdzonymi przewoźnikami, takimi jak m.in. DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben, Hellman,  oraz wieloma innymi, w związku z czym jesteśmy w stanie zaoferować klientom najlepsze na rynku stawki. Zamawiając kuriera przez GlobKurier.pl, zapłacisz nawet do 70 proc. mniej niż bezpośrednio u przewoźnika. Całą procedurę, włącznie z płatnością, sfinalizujesz online bez wychodzenia z domu! Po złożeniu zamówienia wystarczy poczekać pod wskazanym adresem na kuriera, który odbierze Twoją paczkę! Mamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Węgry!

Towary niedozwolone w przesyłce do Budapesztu

Przed nadaniem paczki do Budapesztu koniecznie zapoznaj się z regulaminem wybranego przez Ciebie przewoźnika i sprawdź wytyczne odnośnie do zawartości przesyłki. Pamiętaj, że w razie stwierdzenia nieprawidłowości to nadawca ponosi konsekwencje. W paczkach do Budapesztu nie wolno umieszczać m.in. substancji i materiałów niebezpiecznych, zwierząt, szczątków ludzkich, dokumentów niejawnych, kosztowności, leków na receptę i produktów spożywczych z krótkim terminem ważności, a także wyrobów tytoniowych i alkoholowych etc.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Budapesztu