Menu

Paczki i przesyłki do Szwajcarii, flaga Szwajcarii

Paczki i przesyłki do Berna - cennik przesyłek kurierskich do Berna

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Berna
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Berna?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Berna skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Berna.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Paczka do Berna, stolicy Szwajcarii

Berno to stolica i jedno z największych miast Szwajcarii. Jest to ważny ośrodek administracyjny i gospodarczy. Miasto odznacza się również wysokimi walorami turystycznymi – tutejsza średniowieczna starówka figuruje na światowej liście dziedzictwa kultury UNESCO. Jeśli masz rodzinę, współpracowników lub przyjaciół w Bernie, z pewnością zainteresuje Cię możliwość wysłania tam paczki w atrakcyjnej cenie z Globkurier.pl. Proponujemy skorzystanie z naszych szybkich i niezawodnych usług, dzięki którym nadasz przesyłkę do dowolnego miejsca na świecie bez wychodzenia z domu. Sprawdź, jakie to proste!

Paczki i przesyłki do Berna, stolicy Szwajcarii

Ile kosztuje paczka do Berna?

Koszt nadania paczki do Berna to wypadkowa wielu czynników. Zachęcamy do skorzystania z szybkiej wyceny dostępnej na naszej stronie. Na podstawie podanych przez Ciebie informacji oszacowana zostanie cena przesyłki do Berna. Kluczowe znaczenie ma rozmiar i waga przesyłki, ale oprócz tego liczą się również m.in. szybkość dostawy i forma transportu. Przesyłki do Berna dostarczane są transportem lotniczym lub drogowym – wyższe opłaty pobierane są w przypadku transportu lotniczego, ale czas dostawy jest krótszy. Jeśli wysyłasz paczkę jako osoba prywatna, stawka usługi wzrasta o 23 proc. podatek VAT. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze ceny były niskie i konkurencyjne. Tania przesyłka do Berna za pośrednictwem GlobKurier.pl to sprawdzone i wygodne rozwiązanie dedykowane klientom indywidualnym i biznesowym. Z nami zaoszczędzić cenny czas i pieniądze!

Jak nadać paczkę do Berna?

W celu zamówienia kuriera do Berna należy wejść na stronę Globkurier.pl i wyceń przesyłkę. Konieczne jest podanie wymiarów oraz wag przesyłki. Następnie otrzymasz oferty firm kurierskich odpowiadające Twoim potrzebom. Wystarczy wybrać jedną z nich i sfinalizować zamówienie. Na etapie jego składania proponujemy klientom różne dodatkowe opcje takie jak np. ubezpieczenie przesyłki. Standardowy czas dostawy przesyłki do Berna wynosi od 1 do 5 dni roboczych. Jeżeli zdecydujesz się na doręczenie priorytetowe, Twoja paczka trafi do adresata już następnego dnia roboczego. Aktualny status przesyłki można monitorować dzięki powiadomieniom SMS oraz systemowi online.

Zakazy przy przesyłkach do Berna

Przed wysyłką paczki do Berna trzeba obowiązkowo zapoznać się z regulaminem przewoźnika, gdzie zamieszczone są informacje na temat produktów zakazanych w wysyłce. W przesyłkach do Szwajcarii zabronione jest umieszczanie m.in. materiałów i substancji niebezpiecznych, dokumentów niejawnych, wartościowych przedmiotów, leków na receptę, artykułów spożywczych z krótkim terminem ważności, alkoholu i tytoniu, zwierząt, szczątków ludzkich itp. Przypominamy, że każda paczka, która trafia do obrotu międzynarodowego, przechodzi przez odprawę celną. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości dotyczących jej zawartości konsekwencje ponosi nadawca.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Berna