Menu

paczki i przesyłki do Holandii

Paczka do Amsterdamu, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Amsterdamu
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Amsterdamu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Amsterdamu skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Amsterdamu.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Amsterdamu

Amsterdam, stolica konstytucyjna Niderlandów, to jedno z najpiękniejszych miast europejskich co roku odwiedzane przez miliony turystów. Wielu Polaków decyduje się tu zamieszkać, ponieważ Amsterdam jest bardzo atrakcyjnym miejscem do życia i pracy. Liczna obecność rodaków to ważna przesłanka przemawiająca za nadawaniem przesyłek do tego miasta. Dzięki możliwościom, jakie stwarza GlobKurier.pl, możesz nadać paczkę do Amsterdamu z każdego miejsca na świecie za pośrednictwem jednej z firm kurierskich, z którymi współpracujemy.

Ile kosztuje paczka do Amsterdamu?

To, ile zapłacisz za przesyłkę do Amsterdamu, zależy od kilku ważnych czynników, m.in. od wymiarów i wagi paczki, opakowania, rodzaju usługi czy dodatkowych opcji (np. w postaci ubezpieczenia przesyłki). Ponadto każdy przewoźnik dokonuje wyceny przesyłki na podstawie własnego cennika, co też ma wpływ na ostateczną stawkę. Dzięki współpracy z ponad 50 firmami kurierskimi na całym świecie. GlobKurier.pl jest w stanie zapewnić tanią przesyłkę do Amsterdamu z przewidywanym czasem dostawy od 1 do 5 dni roboczych. Proponujemy ceny niższe nawet o 70 proc. niż bezpośrednio u przewoźnika! Do większości stolic oferujemy expressowy, szybki oraz priorytetowy tryb doręczania przesyłek już na następny dzień, do godziny 9 i 12. 

Paczki i przesyłki do Amsterdamu stolicy Holandii

Jak nadać paczkę z GlobKurier.pl do Amsterdamu?

Transport przesyłek za pośrednictwem GlobKurier.pl realizowany jest drogą lądową i lotniczą. Zamówienie kuriera do Amsterdamu jest prostsze niż Ci się wydaje! Wystarczy skorzystać z elektronicznego formularza zamieszczonego na naszej stronie. Określasz miejsce nadania i dostawy oraz parametry przesyłki, a następnie wybierasz przewoźnika, którego oferta najbardziej Ci odpowiada. Na koniec opłacasz zamówienie i gotowe! Na wszystkich etapach procesu logistycznego możesz śledzić przesyłkę – służą temu powiadomienia SMS oraz system on-line.

Zakazy przy przesyłkach do Amsterdamu

Wysyłając paczkę do Amsterdamu, trzeba pamiętać o paru istotnych kwestiach. Przede wszystkim każda przesyłka w transporcie międzynarodowym jest prześwietlana. Ponadto każdy przewoźnik we swoim zakresie określa zasady nadawania przesyłek, warto zatem sprawdzić stosowne zapisy w regulaminie wybranej firmy kurierskiej. Bez względu na miejsce docelowe w paczkach nie wolno przesyłać dokumentów niejawnych, zwierząt oraz przedmiotów niebezpiecznych, do których zaliczają się m.in. amunicja, broń, zapalniczki i inne łatwopalne materiały, silniki, substancje trujące, toksyczne, żrące, wybuchowe. W przypadku przesyłek do Amsterdamu (i ogólnie całych Niderlandów) obowiązują ograniczenia odnoszące się do przesyłki papierosów oraz innych wyrobów tytoniowych. Oprócz tego przy przesyłaniu mleka lub produktów mlecznych i mięsnych wymagane jest aktualne świadectwo weterynaryjne.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Amsterdamu