Logo
Menu

Paczki i przesyłki do Kazachstanu

Przesyłki kurierskie Polska - Ałma-Ata

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Ałma-Aty
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Ałma-Aty?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Ałma-Aty skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Ałma-Aty.

Do Ałma-Aty wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Ałma-Ata to największe miasto w Kazachstanie. Leży w południowo-wschodniej części kraju na wysokości 700 m. n. p. m. Pomimo, że okolice miasta charakteryzują się dużą aktywnością sejsmiczną jest to główny ośrodek przemysłowy, kulturalny i naukowy Kazachstanu. Znajduje się tam m. in. międzynarodowy port lotniczy oraz kompleks sportowy Medeo, który jest najwyżej położonym lodowiskiem na świecie.

GlobKurier.pl organizuje przesyłki do każdego, nawet najbardziej odległego miejsca na świecie. Zapewniamy bardzo sprawne i bezpieczne dostarczenie przesyłki do Ałma-Aty każdego dnia.

Jeżeli chcesz nadać przesyłkę do Ałma-Aty ale wydaje Ci się, że to bardzo skomplikowane i kosztowne to zamów naszego kuriera i przekonaj się sam, jakie to proste!

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Ałma-Aty