Zamów kuriera do domu. Dlaczego warto to zrobić?

Szukasz sprawdzonego sposobu na zamówienie kuriera i nadanie przesyłki? Zależy Ci na oszczędności czasu? A może irytują Cię kolejki na poczcie? Mamy dla Ciebie propozycję – zamów kuriera online, bez wychodzenia z domu. Wbrew pozorom to proste i niedrogie rozwiązanie.

zamów kuriera do domu

Kurier pod drzwi, kto korzysta z usługi?

Jeśli chcesz zamówić kuriera do domu, możesz skorzystać z możliwości, jakie daje platforma GlobKurier.pl. Z nami masz niemal nieograniczone możliwości, wyślesz paczkę lokalnie, do innego miasta w Polsce, Europie czy na inny kontynent. Realnie możesz adresować swoje przesyłki do ponad 190 krajów na świecie. Wystarczy, że złożysz zamówienie online. Po wypełnieniu prostego formularza i wydrukowaniu listu przewozowego możesz spokojnie oczekiwać kuriera pod swoim adresem. Jeśli jesteś zabieganym przedsiębiorcą bądź młodą mamą, opcja zamówienia kuriera do domu z pewnością pomoże Ci rozwiązać większość problemów z wysyłaniem paczek. 

Jak zamówić kuriera?

Nadawanie i pakowanie przesyłki bywa skomplikowane, przez co cały proces wysyłania staje się przykrą koniecznością. W Globkurier, dzięki dostępnym narzędziom możliwe jest usprawnienie realizacji Twojego zlecenia. Zamów kuriera poprzez określenie kilku elementów, które pozwolą nam wycenić usługę. W formularzu na naszej stronie podaj: wymiary paczki (długość x wysokość x szerokość), jej wagę, miejsce odbioru i destynację. Po wprowadzeniu danych system wybierze dla Ciebie dostępne oferty. 

Sprawdzone firmy taniej 

W ramach naszej platformy swoją ofertę prezentuje ponad 50 kurierów, czołowe marki takie jak: DHL, DPD, UPS, InPost, dzięki porównywarce możesz za pomocą kilku kliknięć porównać ich ceny i wybrać opcję najatrakcyjniejszą dla Ciebie. Możemy zaproponować Ci stawki nawet do 70% tańsze. Masz szansę nadawać paczki niższym kosztem zarówno w kraju jak i za granicą.

Ważne! Jeśli chcesz uzyskać atrakcyjne ceny, pamiętaj o rejestracji. Zalogowany użytkownik zyskuje więcej benefitów. Dodatkowo rejestracja jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca. 

PORÓWNYWARKA KURIERÓW

Zaawansowany silnik platformy GlobKurier.pl pozwoli Ci dostosować wysyłkę do swoich preferencji. Rynek jest bardzo elastyczny, z pewnością zamówisz do domu kuriera, który zrealizuje usługę wedle Twoich preferencji. Istnieją usługi kurierskie, które skupiają się na dostarczaniu towarów w określonych ramach czasowych (na przykład 1-3 dni roboczych) i w określonych godzinach w ciągu dnia (na przykład 8-10 rano).

Bezpiecznie i elastycznie – zamów kuriera do domu 

To duża przewaga takich rozwiązań. Dla kontrastu: w ramach usługi pocztowej operujesz pewnymi ramami czasowymi, nikt nie da gwarancji, że paczka naprawdę dotrze tego samego dnia. W firmach kurierskich nie wybierasz pomiędzy opcją przesyłki zwykłej i priorytetowej. Ponieważ na rynku kurierskim istnieje wiele rozbudowanych opcji. Przemyśl, jakiego dokładnie rodzaju usług potrzebujesz. Konkurencja w branży daje szansę wyboru firmy, która najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby. Zwykła poczta jest z reguły niezawodna, ale od czasu do czasu coś się gubi, szczególnie przy zwykłej przesyłce. Jeśli bardzo cenisz swoją paczkę i nie chcesz ryzykować, powinieneś rozważyć opcję zamówienia kuriera do domu. 

zamów kuriera online

Dlaczego warto zamówić kuriera do domu? 

Poza wygodą, powodów do korzystania z takiej usługi jest naprawdę wiele. Pamiętaj, że jeśli wysyłasz dużo przesyłek, możesz zlecić ich stały odbiór. Wybierzesz odpowiednią godzinę, tak by zoptymalizować czas swojej pracy i dostosować przesyłki pod rytm dnia. Kurier regularnie będzie odbierał Twoje przesyłki, a Ty zaoszczędzisz czas spędzony przy paczkomacie. 

Zamów kuriera, jeśli interesuje Cię: 

  • atrakcyjna cena — jak to możliwe? Świadcząc usługi brokerskie, GlobKurier.pl jest w stanie zaproponować atrakcyjne ceny nawet dla klientów indywidualnych. Zbieramy zlecenia od użytkowników naszej platformy i masowo przekazujemy je poszczególnym przewoźnikom. Dzięki temu wcale nie musisz wysyłać dużo, aby nie przepłacać za jednorazową usługę. Otrzymujesz wysoką jakość obsługi w racjonalnej cenie.
  • szybkość — możesz zamówić kuriera wieczorem i oczekiwać go już następnego dnia. Zamówienie składasz w dogodnym dla Ciebie momencie, możesz wybrać datę i godzinę odbioru paczki, nie jesteś uzależniony od czasu otwarcia urzędu pocztowego, zamówienie złożysz z poziomu telefonu komórkowego w każdym momencie, z każdego miejsca.

zamów tanio przesyłki, zamów kuriera

To naprawdę proste! Z takiego rozwiązania korzystają tysiące ludzi na świecie. Krótko mówiąc, wysyłka od drzwi do drzwi polega na zbieraniu towarów z jednego miejsca i dostarczaniu ich do drugiego. Być może 10 lat temu zamówienie kuriera do domu mogło być rozpatrywane w kategoriach przywileju, dziś zamawianie kuriera stało się powszechne, a niekiedy nawet konieczne. Nie musisz posiadać firmy, żeby korzystać z tej formy usługi kurierskiej. Podobnie jak możesz odbierać paczki, które są przesyłane pod Twój adres przez firmy czy sklepy internetowe, sam też możesz nadać przesyłkę do swoich bliskich, wysłać dokumenty, prezent czy sprzęt. Niezależnie od pogody lub warunków na drodze kurier wykona swoje zadanie, zdejmując z Ciebie przykry obowiązek.

Ponieważ firma spedycyjna zawiera umowę, w której określa koszty wysyłki do miejsca docelowego. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia nie zajmujesz się wysyłką, od tego momentu wszystkim, w tym optymalizacją kosztów transportu, zajmuje się firma kurierska. Analizy pokazują, że gdybyś chciał dostarczyć swoją przesyłkę sam, poniósłbyś zdecydowanie większy koszt, im dalsza destynacja, tym bardziej jest to dla Ciebie opłacalne.  

Ufaj i zabezpieczaj 

Pamiętaj, żeby odpowiednio zapakować swoją przesyłkę. Kurier, pomimo że odwiedza Cię w domu i osobiście odbiera paczkę, wciąż obsługuje przesyłki na masową skalę. Z pewnością nie jesteś jedynym klientem tego dnia. Musisz zadbać o bezpieczeństwo swojej przesyłki, odpowiednio ją zabezpieczyć tak, aby nie uszkodziła się w trakcie przeładunku czy transportu ciężarówką. Sztywne, mocne pudełko, folia bąbelkowa lub inne materiały ochronne zminimalizują ryzyko uszkodzeń. Jeśli wysyłasz delikatne przedmioty, pamiętaj o ostrzegawczej etykiecie. 

Wysyłaj i monitoruj 

Korzystając z platformy GlobKurier.pl, możesz posłużyć się opcją śledzenia przesyłki. Tracking przesyłek jest darmowy i w pełni dostępny. Dbamy o Twój komfort i gwarantujemy bezpieczeństwo. Dzięki temu wiesz co dzieje się z Twoją przesyłką, możesz realnie ocenić, gdzie aktualnie się znajduje i kiedy trafi do adresata. Wystarczy, że skopiujesz numer paczki i wpiszesz go w link poniżej: https://www.globkurier.pl/tracking

Sprawdź adres 2 razy 

Podczas składania zamówienia pamiętaj o poprawnym wypełnieniu danych. Ponownie sprawdź, czy adres odbioru jest aktualny, pomyłki w adresie to najczęstsza przyczyna opóźnień w dostawie. Zwróć uwagę na numer telefonu, numer mieszkania i budynku, jeśli kurier nie będzie w stanie się z Tobą skontaktować, cały proces może się znacznie wydłużyć. Nie zapomnij o wydrukowaniu listu przewozowego i o terminie, w którym zamówiłeś kuriera do domu! 🙂 Podsumowując, jeśli udanie się na pocztę jest trudną przeprawą, możesz ułatwić sobie życie — kurier zapuka do Twoich drzwi, wystarczy kilka kliknięć. Wypełnij formularz i czekaj. 


GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to pełna oferta usług kurierskich. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi i dostarczamy przesyłki kurierskie do 192 krajów świata.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl