Menu

Opinie SUDCARGOS

Korzystałeś z usług firmy SUDCARGOS? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

SUDCARGOS

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Transport morski jest ciągle bardzo popularny mimo rozwoju infrastruktury drogowej, a także floty lotniczej. Ma to związek z szeroką i różnorodną ofertą przewoźników morskich, którzy przewożą także towary specjalne, niebezpieczne, ponadgabarytowe, ładunki czy kontenery. Warto poznać ofertę przewoźnika morskiego SUDCARGOS, a także to, w jaki sposób tworzony jest ranking kurierów na Globkurier.pl i jak pomaga on w wybraniu odpowiedniej oferty po wycenie przesyłki.

Przewoźnik SUDCARGOS opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku SUDCARGOS

SUDCARGOS to marsylska firma transportowa oferująca transport morski. Od 2005 r. należy do CMA-CGM. Transport morski w przypadku tej firmy obejmuje Algierię, Maroko i Tunezję. Ten przewoźnik morski umożliwia zatem transport towarów w Afryce Północnej.

Jak ocenić przewoźnika SUDCARGOS i wystawić opinie?

Aby ocenić przewoźnika SUDCARGOS, wystarczy wejść na stronę Globkurier.pl i przejść do formularza oceny. Nie trzeba być przy tym klientem brokera kurierskiego, gdyż ta opcja dostępna jest dla każdego. Podziel się zatem swoimi doświadczeniami i wstaw komentarz dotyczący wykonanej usługi. Możesz napisać kilka zdań na temat twojej oceny przewoźnika morskiego. Jednak możesz ocenić SUDCARGOS także w innym sposób, a mianowicie przyznając wybraną przez siebie liczbę gwiazdek w trzech kategoriach: szybkości transportu, kosztów transportu, a także godności polecenia. Twoja subiektywna opinia będzie bardzo cenna dla przedsiębiorców, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat tego przewoźnika.     

Oferta SUDCARGOS

SUDCARGOS oferuje transport kontenerowy. Można także wysyłać ładunki ponadgabarytowe, a także specjalne. Przewoźnik dokłada wszelkich starań, by transport towarów przebiegał w sposób szybki, bez żadnych komplikacji. Oferuje dodatkowe ubezpieczenie ładunków morskich. To świetna oferta zwłaszcza dla osób, które prowadzą swoje interesy w północnej Afryce.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Wycena przesyłki może być szybka i korzystna i nie trzeba wcale koniecznie zakładać konta u brokera kurierskiego, choć na pewno warto. Wystarczy wejść na stronę szybkiej wyceny i skorzystać z darmowej wyceny. Należy wpisać parametry przesyłki, a więc długość, szerokość, wysokość i wagę. W przypadku transportu morskiego, który dotyczy przesyłek międzynarodowych trzeba jeszcze zaznaczyć kraj nadania i kraj odbioru. Następnie trzeba jeszcze wpisać ilość przesyłek do wyceny. Po kliknięciu “wyceń przesyłkę” ukaże się ranking kurierów. Głównym kryterium jest cena, stąd oferty ustawione są od najniższej do najwyższej ceny, ale można również znaleźć przewoźnika, który wykona usługę w najkrótszym czasie bądź oferuje najlepsze ubezpieczenie. Po wybraniu oferty należy wpisać wszystkie dane dotyczące nadawcy i adresata, a następnie opłacić przesyłkę, najlepiej szybkim przelewem. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymuje się dokumenty przewozowe na podany wcześniej adres e-mail. Można je wydrukować i umieścić na przesyłce. Pozostaje już tylko czekać na jej odbiór przez kuriera. W Globkurier.pl można generować zbiorowe listy przewozowe, co jest ułatwieniem.