Menu

Opinie ANZDL AUSTRALIA-NEW ZELAND DIRECTLINE

Korzystałeś z usług firmy ANZDL? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

ANZDL

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Szukasz przewoźnika, który zrealizuje transport kontenerów z Australii do Polski czy do innego kraju? Przewoźnik morski ANZDL Australia-New Zealand Direct Line wydaje się dobrym wyborem ze względu na nowoczesne rozwiązania logistyczne. Warto dowiedzieć się więcej na temat jego oferty, a także sposoby szybkiej wyceny przesyłek w Globkurier.pl. Z rankingu kurierów możesz wybrać najlepszą ofertę skrojoną do Twoich potrzeb.

Przewoźnik ANZDL opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku ANZDL

ANZDL to po prostu Australia New Zealand Direct Line. Firma transportowa realizująca wysyłkę towarów drogą morską cieszy się dużym uznaniem nie tylko w Australii czy Oceanii, ale i w pozostałych częściach świata. Wykorzystuje Auckland jako centralny port.     

Jak ocenić przewoźnika ANZDL i wystawić opinie?

Jeżeli chcesz ocenić przewoźnika ANZDL Direct Line to musisz wejść na stronę Globkurier.pl. Tam znajdziesz formularz opinii. Możesz najpierw przyznać swoje oceny w formie gwiazdek. Możesz ocenić trzy kwestie. Pierwsza to szybkość transportu. Kolejna dotyczy kosztu transportu. Na końcu oceniasz czy ta firma przewozowa realizująca transport morski jest godna polecenia. Ale to jeszcze nie wszystko, bowiem możesz także zostawić własny komentarz, który na pewno będzie wskazówką dla innych przedsiębiorców szukających możliwości wysyłki towarów kontenerami z Australii. 

Oferta ANZDL

Decydując się na przewoźnika ANZDL Direct Line możesz przesłać swoje kontenery  towary w standardowych wymiarach, jak i te wielkogabarytowe. Doświadczenie pozwala przesyłać także towary niebezpieczne czy drogocenne. W kontenerach bezpieczna jest także szybko psująca się odzież, pod warunkiem, że jest on także chłodziarką. Przewoźnik dokłada wszelkich starań, by realizować swoje dostawy najszybciej jak to możliwe i zapewnić zadowolenie klientom.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeżeli chcesz wysyłać swoje przesyłki za pośrednictwem Globkurier.pl, to na samym początku po wejściu na stronę musisz wypełnić formularz wyceny towaru. Zatem skorzystaj z szybkiej wyceny. Wybierz kraj nadania i kraj odbioru przesyłki z listy rozwijalnej. Po pierwsze w wypełnionych dokumentach muszą się w nim znaleźć wymiary twojej przesyłki. Ponadto konieczne jest podanie wagi. Wybierz ile przesyłek chcesz wycenić i określ ich rodzaj. Tutaj możesz wybrać też transport morski i miejsce, z którego mają wyruszyć ładunki. Określ też miejsce do którego mają dotrzeć, a zyskasz lepszą, bardziej dokładną wycenę. Po kliknięciu opcji “wyceń przesyłkę”, znajdź na liście kurierów ANZDL Direct Line i wpisz wszystkie niezbędne dane dotyczące nadawcy i adresata. W tym momencie można jeszcze zaznaczyć chęć wykupienia dodatkowych usług, wśród których może być np. ubezpieczenie przesyłki. Potem należy już opłacić transport morski online. Wtedy zostaną przesłane na adres poczty elektronicznej wszystkie niezbędne dokumenty, które należy wydrukować i przykleić na ładunek. Oferta Globkurier.pl gwarantuje Twoje pełne zadowolenie, bo możesz liczyć na niższą wycenę niż u przewoźnika, a jednocześnie masz do wyboru szereg ciekawych funkcji.