Ekspansja UPS oraz nowe usługi

GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to pełna oferta usług kurierskich. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi i dostarczamy przesyłki kurierskie do 192 krajów świata.


UPS gwarancja dostarczenia to nie jedyny produkt UPS, który cieszy się szerokim zainteresowaniem. Marka ciągle rozwija swoją działalność i zaskakuje jakością usług. Czternaście nowych krajów jest obecnie obsługiwanych przez UPS Worldwide Express. Ekspansja globalnych usług marki obejmuje również późniejsze terminy odbioru, lepszą obsługę tranzytową i dostawę w sobotę w siedmiu krajach w ISMEA.

Działania stanowią część dążenia firmy do lepszego połączenia firm z globalną siecią logistyczną. Usprawnienia usługi gwarantowanej dostawy obejmują Europę, Bliski Wschód, Afrykę, Nigerię, Amerykę Południową i Środkową, w tym Panamę gdzie klienci mogą korzystać ze strefy wolnego handlu.

Niezawodność za wszelką cenę

Firma UPS to znany ze swej niezawodności przewoźnik. Ciągle rozwija swoje usługi i poszerza je, w tym również o opcję dostawy w sobotę w siedmiu krajach ISMEA, późniejszego odbioru przesyłki w 22 krajach europejskich oraz późniejsze graniczne czasy nadania przesyłki w danym dniu w krajach Azji. Przewoźnik UPS zwiększa zasięg usług ekspresowych poprzez dodanie nowych kodów pocztowych w 26 krajach europejskich, a także na innych szybko rozwijających się rynkach (Chiny, Hongkong, Korea Południowa, Indonezja i Singapur).

W ostatnim czasie firma UPS skróciła również czas dostawy do 24 krajów umożliwiając klientom szybsze wejście na kraje wschodzące. „UPS chce udostępnić klientom więcej możliwości by dostarczać przesyłki szybciej, wcześniej, w weekend oraz z późniejszymi godzinami odbioru i późniejszymi granicznymi czasami nadania przesyłki” — powiedział Nando Cesarone, prezes UPS International – „Zapewniamy importerom i eksporterom większą elastyczność oraz gwarantowane usługi, aby spełniać ich wymagania dotyczące czasu nadawania i dostawy przesyłek na całym świecie”.

Szeroki wybór usług

W przypadku klientów pilnie potrzebujących frachtu, firma UPS Worldwide Express Freight Midday oferuje w określonym czasie dostawy międzynarodowych przesyłek paletowych do ponad 39 000 nowych kodów pocztowych w Europie. Dodatkowe kody pocztowe zwiększają zasięg tej gwarantowanej usługi pięciokrotnie, umożliwiając przesyłki do ponad 35 krajów i terytoriów oraz możliwość odbierania paczek z ponad 70 krajów i terytoriów.

GlobKurier.pl jako operator logistyczny również ceni sobie niezawodność i odpowiedzialność w realizacji usług przez firmę UPS. To właśnie dlatego na platformie www.globkurier.pl znajdą Państwo usługi również tego przewoźnika. Klienci coraz częściej poszukują rozwiązań gwarantujących im odbiór i  dostarczenie przesyłki w określonym terminie. W odpowiedzi na te oczekiwania wdrożyliśmy możliwość skorzystania z usługi UPS doręczenie gwarantowane” – opowiada Magdalena Jagieła Success Customer Manager GlobKurier.pl

UPS to gwarancja dostarczenia

Opcja UPS doręczenie gwarantowane umożliwia doręczenie przesyłki w ciągu jednego dnia. Usługa działa w systemie od drzwo do drzwi. W przeciwieństwie do standardowego doręczenia przesyłki, termin dostarczenia jest terminem planowanym. To oznacza, że wg procedur i warunków operacyjnych serwisu UPS paczka dociera do odbiorcy następnego dnia roboczego. Dodatkowo UPS gwarantuje termin doręczenia przesyłki w określonym czasie. Przysługuje prawo zwrotu opłaty w przypadku, gdy przesyłka nie zostanie doręczona następnego dnia z wyłącznej winy przewoźnika.

Jak zamówić usługę?

Wystarczy skorzystać z szybkiej porównywarki cen www.globkurier.pl, wpisać wymiary przesyłki oraz jej wagę i wybrać spośród proponowanych usług UPS doręczenie gwarantowane. ups doręczenie gwarantowane

Zalety UPS gwarancja dostarczenia

  1. doręczenie następnego dnia roboczego na obszarze Europy,
  2. ekonomiczna alternatywa usługi Express dla przesyłek wymagających szybkiego doręczenia,
  3. dostępne bezpłatne opakowanie UPS dla wygody użytkownika.

 


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl