Menu

Opinie SOFRANA UNILINES

Korzystałeś z usług firmy SOFRANA UNILINES? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

SOFRANA UNILINES

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Decyzja o wyborze transportu morskiego może być podyktowana brakiem odpowiedniej oferty jeśli chodzi o transport lotniczy czy drogowy. W końcu transportem morskim można przesyłać towary niebezpieczne, wielkogabarytowe, ponadgabarytowe, a także duże ładunki. Dostępny jest transport kontenerowy, a także na statkach przystosowanych do poszczególnych ładunków. Warto dowiedzieć się więcej na temat oferty przewoźnika morskiego SOFRANA UNILINES, a także rankingu kurierów na stronie Globkurier.pl. W jaki sposób wycenić przesyłkę szybko i tanio?

Przewoźnik SOFRANA UNILINES opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku SOFRANA UNILINES

SOFRANA UNILINES to międzynarodowa firma logistyczna i transportowa z siedzibą w Auckland w Nowej Zelandii. Specjalizuje się w usługach transportu morskiego. Poza transportem ładunków dostosowanych do specyfiki statku oferuje również załadunek i rozładunek, dzięki infrastrukturze przeładunkowej. 

Jak ocenić przewoźnika SOFRANA UNILINES i wystawić opinie?

Konkurencja wśród przewoźników morskich jest duża, a na ich popularność mają wpływ opinie klientów. Możecie przyczynić się do tego jaką renomę ma dany przewoźnik. Ocena przewoźnika morskiego SOFRANA UNILINES dostępna jest na stronie Globkurier.pl dla każdego, niezależnie czy korzystał z usług brokera kurierskiego i niezależnie od tego czy posiada konto w serwisie. Można ocenić go biorąc pod uwagę trzy kryteria. Pierwsze to szybkość transportu. Jeśli jest się z niej zadowolonym, to można przyznać maksymalną liczbę gwiazdek. Ocenie w tym samym systemie podlega koszt transportu i godność polecenia. Oczywiście można zostawić również komentarz, który jeszcze bardziej rozjaśni osobom poszukującym opinii o tym przewoźniku morskim, to w jaki sposób jest oceniany.

Oferta SOFRANA UNILINES

SOFRANA UNILINES oferuje transport morski kontenerowy. Obsługuje klientów indywidualnych, jak i firmy. Zapewnia bogatą flotę statków dostosowaną do poszczególnych przesyłek, a także transportów specjalnych. Gwarantuje możliwość ubezpieczenia przesyłek w ramach transportu morskiego.   

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Nie trzeba udawać się do punktu kurierskiego i można zamówić kuriera bez wychodzenia z domu czy firmy, a jednocześnie uzyskać szybką i tanią wycenę usługi przewozowej. Wystarczy wejść na stronę szybkiej wyceny. Tutaj w panelu można wycenić przesyłkę, wpisując jej parametry. Należy także wskazać kraj nadania i odbioru, a także określić ilość przesyłek do wyceny. Oczywiście muszą być to przesyłki o tych samych wymiarach i tej samej wadze. Potem można już kliknąć “wyceń przesyłkę”. Pojawi się ranking kurierów, czyli lista kurierów ułożona według ceny usługi. W kryteriach można wyszukać kurierów, którzy wykonają usługę najszybciej. Po wybraniu firmy przewozowej, można wpisać dane nadawcy, adresata i szczegóły dotyczące samej przesyłki. W tym miejscu można wybrać dodatkowe ubezpieczenie. Następnie należy opłacić transport, wydrukować dokumenty przewozowe otrzymane na podany adres-email i czekać na kuriera. Powinien pojawić się najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. W przypadku większych ładunków trzeba zapewnić możliwość dojazdu pojazdu z rampą załadunkową.