• Opinie MENLO WORLDWIDE

  Korzystałeś z usług firmy MENLO WORLDWIDE? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

  MENLO WORLDWIDE

  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Wysyłając transporty zagranicę drogą morską klienci oczekują, że towary szybko i w nienaruszonym stanie dotrą na miejsce, a proces nadania będzie prosty i bezproblemowy. Skąd jednak wiedzieć, który przewoźnik spełni te oczekiwania? Sprawdź informacje, które zebraliśmy dla Ciebie o MENLO WORLDWIDE i opinie innych klientów.

  Przewoźnik MENLO WORLDWIDE opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku MENLO WORLDWIDE

  Menlo Worldwide to globalna firma transportowa i przewoźnik morski działający w ponad dwudziestu krajach na całym świecie. Została założona pod koniec lat 80. w Kalifornii. Obecnie zdecydowanie wyróżnia się na rynku, oferując kompleksowe zarządzanie i pełną integrację funkcji w całym łańcuchu dostaw. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i najnowocześniejszych usług logistycznych. Firma prowadzi 210 lokalizacji na całym świecie i posiada 1700 000 m2 powierzchni magazynowej.

  Jak ocenić przewoźnika MENLO WORLDWIDE i wystawić opinie?

  Skorzystałeś już z usług firmy Menlo Worldwide? Poświęć chwilę i dodaj opinię o tym przewoźniku. W ten sposób dzięki Twojej informacji zwrotnej firma będzie mogła poprawić standard świadczonych usług, a inni klienci będą wiedzieli, czego mogą się spodziewać.

  Pamiętaj, że nie musisz być klientem platformy Globkurier.pl, by podzielić się z innymi swoją opinią. Wystarczy jedynie wypełnić prosty formularz. Zostaniesz poproszony o ocenienie usług firmy Menlo Worldwide pod kątem trzech podstawowych kryteriów:

  • szybkość transportu;
  • koszt transportu;
  • na ile firma jest warta polecenia.

  Oceniasz usługi Menlo Worldwide w skali od 1 do 5. Po kliknięciu na “Wyślij” Twoja opinia zostanie opublikowana.

  Oferta MENLO WORLDWIDE

  Oferta firmy Menlo Worldwide obejmuje kompleksowe rozwiązania w zakresie transportu morskiego, lądowego i lotniczego dla firm działających w różnych branżach.Firma koncentruje się na rozwiązywaniu złożonych problemów w obrębie globalnych łańcuchów dostaw, co pozwala podejść do nich systemowo i znacznie obniżyć koszty. Firma Menlo Worldwide umożliwia także zorganizowanie transportu bardzo dużych i nietypowych towarów do wybranego miejsca na świecie.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Chcesz mieć pewność, że wybierasz najlepszą ofertę transportu? Zamów przewoźnika za pośrednictwem firmy Globkurier.pl. Zarówno w przypadku przesyłek firmowych, jak i prywatnych w jednym miejscu masz możliwość błyskawicznie porównać oferty wszystkich firm działających na rynku. Wejdź na stronę szybkiej wyceny i sprawdź ofertę i opinie dotyczące firmy Menlo Worldwide oraz konkurencji. W ten sposób zawsze masz pewność, że nie przepłacasz, a platforma zapewnia kompleksowe wsparcie procesu logistycznego.