Menu

Opinie IGNAZIO MESSINA

Korzystałeś z usług firmy IGNAZIO MESSINA? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

IGNAZIO MESSINA

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Transport morski towarów daje często większe możliwości tym przedsiębiorcom, którzy wysyłają duże ilości towarów na większe odległości albo prowadzą handel towarami uznanymi za niebezpieczne, czy też ponadgabarytowymi, które nie są obsługiwane w ramach transportu drogowego. Jednym z przewoźników morskich jest IGNAZIO MESSINA. Warto dowiedzieć się więcej na temat jego usług, a także tego, jak znaleźć najlepszą firmę kurierską i skorzystać z rankingu kurierów na Globkurier.pl.

Przewoźnik IGNAZIO MESSINA opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku IGNAZIO MESSINA

Firma rozpoczęła działalność w 1921 r. jako Giuseppe Messina Tabuso i przewoziła towary łatwo psujące się z Sycylii na północ Włoch. Po przeniesieniu biura do Genui zaczęła otwierać nowe szlaki handlowe, które obejmowały Afrykę Północną czy Bliski Wschód. Obecnie obszar transportu morskiego obejmuje także Afrykę Środkową, Południową, a także usługi wewnątrz Morza Śródziemnego.

Jak ocenić przewoźnika IGNAZIO MESSINA i wystawić opinie?

Jeżeli chcecie ocenić usługę transportową przeprowadzoną przez przewoźnika IGNAZIO MESSINA, to możecie to zrobić na stronie globkurier.pl. Nie musicie przy tym zakładać konta, nie musicie też być klientami brokera kurierskiego. Każda opinia jest cenna. Można ocenić przewoźnika pod kątem szybkości transportu, kosztu transportu, a także tego, czy jest godny polecenia, wystawiając odpowiednią liczbę gwiazdek. Ponadto dostępna jest opcja komentowania, zatem można również zostawić kilka słów od siebie, przedstawić uwagi dotyczące transportu. To może być pomocne dla innych osób, które szukają dobrego przewoźnika morskiego.

Oferta IGNAZIO MESSINA

Jeżeli chcecie przesłać ładunek kontenerowy za pośrednictwem przewoźnika morskiego IGNAZIO MESSINA, to musicie wiedzieć, w jakich przewozach się specjalizuje. Otóż jest to transport morski i spedycja kontenerów morskich, samochodów osobowych, ciężarowych, przyczep, roll trailerów Mafi, ciężkich maszyn budowlanych i innych ładunków statycznych i tocznych.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeżeli chcecie wycenić przesyłkę, to koniecznie wejdźcie na stronę szybkiej wyceny i skorzystajcie z porównywarki usług kurierskich. Dostępnych jest ponad 50 firm kurierskich. Można wybrać najtańszą ofertę, ale i taką, która będzie najbardziej korzystna pod względem oferowanego ubezpieczenia czy czasu dostawy. Wystarczy wpisać parametry przesyłki, czyli jej długość, szerokość, wysokość, a także wagę. Ponadto można podać większą ilość przesyłek o tym samym gabarycie. Dzięki temu można uzyskać korzystniejszą wycenę niż przy wycenie każdej przesyłki z osobna. Po wybraniu firmy kurierskiej wystarczy wypełnić dane dotyczące nadawcy i adresata. W tym miejscu można też wybrać usługi dodatkowe takie jak ubezpieczenie przesyłki. Potem wystarczy opłacić przesyłkę online. Najlepiej skorzystać z szybkich przelewów, gdyż wtedy od razu wpłata zostanie zaksięgowana, a na poczcie podanej przy wypełnianiu danych pojawią się dokumenty przewozowe. Oczywiście należy je wydrukować, wypełnić i umieścić na przesyłce. Potem wystarczy już tylko czekać na kuriera, który ją odbierze.