Menu

Opinie HORIZON LINES

Korzystałeś z usług firmy HORIZON LINES? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

HORIZON LINES

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Amerykańska firma Horizon Lines specjalizowała się w transporcie przesyłek, głównie w branży morskiej przewożąc kontenery. Po przejęciu przez Matson Navigation Company dalej świadczy usługi żeglugowe i nawigacyjne. Przewoźnik działa głównie na rynku amerykańskim. Jakie opinie miał przewoźnik Horizon Lines? Czy po przejęciu przez Matson Navigation Company jakość usług uległa poprawie?

Przewoźnik HORIZON LINES opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku HORIZON LINES

Horizon Lines to amerykańska firma z siedzibą w Charlotte w Północnej Karolinie. Przedsiębiorstwo świadczyło kompleksowe usługi w ramach logistyki morskiej. To największa amerykańska firma spedycyjna, która odpowiadała za ok. 37% tamtejszego rynku kontenerów. W 2015 roku firma została przejęta przez Matson Navigation Company. W 2013 roku liczba pracowników wynosiła 1621, natomiast dochód operacyjny w tym samym roku szacowany był na 1033 mln USD. 

Jak ocenić przewoźnika HORIZON LINES i wystawić opinie?

Jeśli w przeszłości korzystałeś z usług świadczonych przez Horizon Lines, możesz podzielić się swoją opinią. Aby wystawić recenzję, wystarczy przejść kilka prostych kroków, co zajmie dosłownie kilka minut. Dzięki zamieszczonemu formularzowi ocen, który opiera się na systemie gwiazdowym, można ocenić danego przewoźnika w trzech kategoriach: szybkość transportu, koszty transportu oraz godność polecenia. 

Indywidualne doświadczenie z daną firmą jest dla nas szczególnie cenne, dlatego chętnie poznamy opinię o usługach danego przewoźnika. Zachęcamy do dzielenia się zaletami, a także słabszymi stronami, które powinny zostać naprawione. Dodatkowo nie musisz być klientem platformy GlobKurier.pl, aby ocenić usługi Horizon Lines. 

Oferta HORIZON LINES

Amerykański gigant logistyczny oferował szeroko zakrojone usługi spedycyjne, szczególnie w transporcie morskim. Po fuzji z Matson Navigation Company występuje pod zmienioną nazwą, jednak dalej świadczy usługi transportu, szczególnie kontenerowego. Przewoźnik działa w obu Amerykach oraz na Dalekim Wschodzie. 

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Aby wybrać najtańszą formę wysyłki krajowej lub międzynarodowej, skorzystaj z usług szybkiej wyceny. Dzięki niej poznasz ofertę proponowaną przez ponad 50 przewoźników funkcjonujących na rynku międzynarodowym. Sam proces wyceny jest bardzo prosty i wymaga jedynie wpisania podstawowych danych przesyłki, m.in. jej wagi oraz wymiarów. Następnie należy wybrać opcję „Wyceń przesyłkę”, aby uzyskać dostęp do złożonej oferty. Po zdecydowaniu się na daną formę wystarczy opłacić przesyłkę i zakończyć cały proces.