Menu

Opinie Heung-A Shipping

Korzystałeś z usług firmy Heung-A Shipping? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

Heung-A Shipping

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Spedycja międzynarodowa wymaga zaangażowania profesjonalnych firm transportowych. Szczególnie w przypadku transportu kontenerowego ważne jest, aby korzystać wyłącznie z usług profesjonalnych przewoźników. Jakie opinie ma operator morski Heung-A Shipping?

Przewoźnik Heung-A Shipping opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Heung-A Shipping

Heung-A Shipping świadczy kompleksowe usługi spedycyjne, dostarczając szeroką gamę ładunków na terenie całej Azji. Działalność skupia się również wokół magazynowania zarówno morskiego, jak i lotniczego, wspieranego przez najnowocześniejszy system informatyczny dostępny w branży. 

Przedsiębiorstwo logistyczne powstało w 1961 roku. Rozpoczynając działalność od usługi liniowej na trasie Korea-Japonia z czasem rozwinęło się na całą Azję. Firma posiada swoje filie m.in. w  Japonii, Chinach, Singapurze, Indonezji, Wietnamie, Bangkoku, Malezji i Indiach oraz współpracuje z ponad 20 oddziałami w całej Azji.

Jak ocenić przewoźnika Heung-A Shipping i wystawić opinie?

Heung-A Shipping funkcjonuje głównie na rynku azjatyckim. W naszym serwisie możesz wystawić opinię o przewoźniku, uzupełniając najważniejsze informacje. Warto zamieścić recenzję oraz podzielić się opinią. Recenzję można dodać za pomocą systemu gwiazdkowego dostępnego w formularzu ocen. Trzy etapy obejmują kolejno: szybkość transportu, koszty transportu oraz godność polecenia. Staramy się dopasować ofertę do oczekiwań naszych klientów, dlatego każda wskazówka będzie cenna. Co więcej, nie trzeba być klientem platformy GlobKurier.pl, aby móc wystawić opinię o Heung-A Shipping. 

Oferta Heung-A Shipping

Oferta Heung-A Shipping obejmuje kompleksowe usługi transportu międzynarodowego. Początkowo usługi obejmowały kontynent azjatycki, jednak z czasem objęły rynek interkontynentalny. W ofercie Heung-A Shipping można odnaleźć usługi transportu, zorientowane głównie na przewóz kontenerów. 

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Naszym klientom oferujemy system szybkiej wyceny, który pozwala na oszacowanie kosztów wysyłki danej przesyłki. Po wpisaniu podstawowych danych, takich jak waga, wymiary czy rodzaj paczki, oprogramowanie analizuje ofertę ponad 50 przewoźników funkcjonujących na rynku. Później klient otrzymuje wycenę, klikając opcję „Wyceń przesyłkę”, a następnie może zdecydować się na najbardziej dogodną opcję i wybrać najtańszą oferowaną formę wysyłki. Warto również skorzystać z usług dedykowanych dla przedsiębiorców, co pozwala zaoszczędzić sporo środków na wysyłce większej liczby przesyłek zarówno w połączeniu krajowym, jak i międzynarodowym.