Menu

Opinie Geniki Taxydromiki

Korzystałeś z usług firmy Geniki Taxydromiki? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

Geniki Taxydromiki

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Korzystałeś z usług Geniki Taxydromiki i chciałbyś podzielić się swoją opinią? A może szukasz najlepszego przewoźnika do Grecji i zastanawia Cię, jak inni oceniają Geniki Taxydromiki. Sprawdź nasz ranking kurierów.

Przewoźnik Geniki Taxydromiki opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Geniki Taxydromiki

Geniki Taxydromiki jest firmą grecką założoną w 1994 roku. Swoje usługi kurierskie realizuje na terenie Gracji i za granicą. Firma zatrudnia blisko 3 500 pracowników. W Gracji ma 260 oddziałów, ale posiada je również za granicą: 4 na Cyprze, 7 w Bułgarii i 1 w Rumunii.

Jak ocenić przewoźnika Geniki Taxydromiki i wystawić opinie?

System oceny, który znajdziesz na naszej stronie Globkurier.pl jest bardzo prosty w obsłudze. Pozwala na ocenę przewoźnika w 3 kryteriach odnoszących się do:

  • Szybkości transportu
  • Kosztów transportu
  • Godności polecenia

System pozwala również na zamieszczenie komentarza dotyczącego Twoich osobistych doświadczeń z kurierem. Zachęcamy do zamieszczania swoich opinii również osoby które nie korzystały wcześniej z serwisu Globkurier.pl. Dlaczego to takie ważne? Wiele osób szuka w sieci informacji o danym przewoźniku i chce dowiedzieć się o nim więcej. Nasza strona umożliwia takim osobom zaczerpnięcie informacji bezpośrednio u źródła czyli u byłych klientów danej firmy.

Oferta Geniki Taxydromiki

Geniki Taxydromiki realizuje przesyłki do 10 kg z ograniczeniem długości do 70 cm. Dodatkowa łącznie dodana długość, szerokość i wysokość nie mogą przekraczać 120 cm. W cenie przewoźnik oferuje 2 próby doręczenia.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Przeglądasz oferty różnych kurierów, ale nie wiesz którego wybrać? Chcesz nadać przesyłkę w szybki i bezproblemowy sposób? W tym pomoże Ci nasz serwis Globkurier.pl. Za pomocą opcji szybkiego nadania, wysłanie przesyłki nie będzie takie jak wcześniej. Jak to działa? Jeśli znajdujesz się na naszej stronie, wpisz w odpowiednie pola wagę oraz rozmiar przesyłki. W kroku kolejnym wyświetlone zostaną firmy, które zajmą się Twoją przesyłką. Lista kurierów w naszym systemie jest bardzo rozwinięta! W następnym etapie, uzupełnij dane nadawcy oraz adresata. Już prawie koniec! Wystarczy, że opłacisz przesyłkę i poczekasz na kuriera lub wybierzesz się do punktu nadawczego! Gotowe!