• Opinie FLYING CARGO

  Korzystałeś z usług firmy FLYING CARGO? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

  FLYING CARGO

  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Transport morski cieszy się coraz większym uznaniem wśród małych, średnich i dużych przedsiębiorców, tym bardziej że za pomocą floty morskiej można wysłać nawet duże przesyłki w różne zakątki świata, a przy tym koszty są niewysokie. Oczywiście trzeba liczyć się z tym, że taki transport trwa dłużej. Warto wybrać dobrą firmę. Może być to Flying Cargo. Warto na temat tego przewoźnika morskiego dowiedzieć się więcej. Jak uzyskać najkorzystniejszą wycenę na Globkurier.pl?

  Przewoźnik FLYING CARGO opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku FLYING CARGO

  Flying Cargo jest izraelską firmą, która funkcjonuje już ponad 30 lat. Działa na terenie Izraela, Europy, a także obu Ameryk. Ściśle współpracuje z firmą FedEx Express, by móc jeszcze szybciej i bezpieczniej dostarczać towary. Firma stawia na zrównoważony rozwój, ale też szeroko rozumiany rynek cargo. Warto jednak wiedzieć, że towary, jakie można wysłać za pomocą floty, są ściśle regulowane i muszą być zgodne z izraelskim prawem celnym. Grupę Flying Cargo wyróżnia fakt, że dysponuje naprawdę dużą flotą, ale też to, że finalizacja transakcji następuje w stosunkowo krótkim czasie, a koszty nie są duże. 

  Jak ocenić przewoźnika FLYING CARGO i wystawić opinie?

  Każdy, kto ma ochotę, może wystawić ocenę przewoźnikowi morskiemu Flying Cargo, wchodząc na stronę globkurier.pl. Nie jest to zatem możliwość dostępna jedynie dla osób, które skorzystały z usług brokera kurierskiego, ale każdego kto miał choćby jednorazowe doświadczenie z wysyłką towarów za pośrednictwem Flying Cargo. Można ocenić przewoźnika w trzech kategoriach. Pierwsza z nich to szybkość transportu. Tutaj przyznaje się ilość gwiazdek, na jaką według własnej opinii zasługuje przewoźnik. W ten sam sposób ocenia się koszt transportu, a także godność polecenia. Już te informacje dają osobom, które szukają najlepszych usług informacje, jak średnio oceniany jest przewoźnik. Jednak jeśli chcą poznać jego mocne i słabsze strony, muszą. przejść do sekcji komentarzy. Każdy może poza oceną, zamieścić krótki komentarz

  Oferta FLYING CARGO

  Grupa Flying Cargo swoje usługi kieruje do małych, dużych, ale i globalnych firm. Oferuje jednorazowe umowy, ale też wielomiesięczne współprace. Oferta obejmuje transport przesyłek niezależnie od wymiarów i izraelski przewoźnik morski nie wprowadza tutaj limitów. Od wielu lat Flying Cargo ma ugruntowaną pozycję na rynku. Oferuje szeroką gamę usług transportowych, w tym import i eksport towarów do ponad 220 krajów na całym świecie. 

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Aby wycenić przesyłkę, należy wejść na stronę Szybkiej wyceny. Tutaj w wybranych miejscach należy wpisać parametry przesyłki, czyli długość, szerokość, wysokość i wagę, a także wybrać kraj nadania i odbioru, a na końcu ilość wycenianych przesyłek. Po kliknięciu w opcję wyceny ukaże się lista kurierów, którzy mogą zrealizować usługę. Oczywiście trzeba wybrać najlepszą ofertę, biorąc pod uwagę także usługi dodatkowe takie jak ubezpieczenie. Potem wystarczy wybrać kuriera, usługi dodatkowe, a także wpisać dane nadawcy i adresata. W kolejnym kroku opłaca się przesyłkę, a także drukuje otrzymane na e-mail dokumenty przewozowe. Wystarczy spakować paczkę, dołączyć dokumenty i czekać na kuriera.