Menu

Opinie FLORENS CONTAINER SERVICES

Korzystałeś z usług firmy FLORENS CONTAINER SERVICES ? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

FLORENS CONTAINER SERVICES 

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Transport morski to świetny wybór dla firm, które chcą dostarczyć swoje towary w różne miejsca na świecie, a przy tym zależy im na niskich cenach. Doskonałym wyborem jest firma FLORENS CONTAINER SERVICES, która cieszy się uznaniem już od wielu lat. Warto na jej temat dowiedzieć się więcej, a także poznać sposób szybkiej i taniej wyceny na Globkurier.pl.

Przewoźnik FLORENS CONTAINER SERVICES opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku FLORENS CONTAINER SERVICES

FLORENS CONTAINER SERVICES jest firmą założoną w Hongkongu, która działa na rynku światowym od 1987 r. Rok w rok generuje zyski na poziomie ok. 30 mln dolarów. Działa nie tylko na terenie Azji, ale też obu Ameryk. Co ciekawe, na samym początku działalności oferta skierowana była tylko i wyłącznie dla przedsiębiorców zajmujących się wysyłką towarów przemysłowych. Obecnie swoje usługi firma kieruje także do małych i lokalnych przedsiębiorców. 

Jak ocenić przewoźnika FLORENS CONTAINER SERVICES i wystawić opinie?

Decydując się na jakiekolwiek usługi, kierujemy się opiniami innych osób. Dzięki temu możemy stwierdzić czy dana firma jest warta uwagi. Tak jest również w przypadku przewoźnika morskiego. Można na stronie globkurier.pl ocenić go w trzech kryteriach: szybkości transportu, kosztu transportu i godności polecenia. W każdej kategorii można przyznać tyle gwiazdek, ile uważa się za stosowne. Jednak to jeszcze nie wszystko, bowiem jest także miejsce na pozostawienie komentarza. Warto napisać dodatkowo kilka zdań na temat współpracy z przewoźnikiem morskim i tego, jak się ją wspomina. Przy okazji można podsumować swoją ocenę wypisaniem plusów i minusów tego przewoźnika.

Oferta FLORENS CONTAINER SERVICES

Firma FLORENS CONTAINER SERVICES ciągle się rozwija i dzięki bogatej flocie można w relatywnie krótkim czasie dostarczyć swoje towary w różne zakątki świata. Za jej pośrednictwem można wysyłać towary przemysłu ciężkiego, lekkiego, a także produkty spożywcze o długim terminie ważności. Florens Container Services nie wprowadza żadnych limitów. Oferuje swoim klientom możliwość darmowego monitorowania i to na każdym etapie podróży. Florens Container Services zajmuje się rozładunkiem i załadunkiem.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeżeli chcecie wycenić przesyłkę lub przesyłki, to wejdźcie na stronę Szybkiej wyceny. Tutaj każdy może skorzystać z porównywarki firm kurierskich i poznać ranking najlepszych ofert według wpisanych kryteriów. Do owych kryteriów należy długość, szerokość, wysokość paczki, a także jej waga. Ponadto ważne jest zaznaczenie kraju nadania i odbioru, w końcu odległość także wpływa na cenę. Wśród wszystkich ofert można wybrać tę najlepszą pod względem ceny albo oferowanego ubezpieczenia. Po wybraniu przewoźnika morskiego, należy zaznaczyć usługi dodatkowe, z których chce się skorzystać, a także wpisać dane nadawcy i adresata przesyłki. Potem pozostaje już jej opłacenie, zabezpieczenie przesyłki i dołączenie wydrukowanych dokumentów przewozowych. Następnie trzeba poczekać na przyjazd kuriera. Oczywiście przy zamówieniach w godzinach popołudniowych czy około południa trzeba liczyć się z tym, że pojawi się w kolejnym dniu roboczym.