Menu

Opinie Delbros Supply Chain Solutions

Korzystałeś z usług firmy Delbros Supply Chain Solutions? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

Delbros Supply Chain Solutions

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Fracht morski to jedno z najwygodniejszych I przede wszystkich najtańszych rozwiązań dotyczących globalnego transportu towarów między kontynentami. Pochodząca z Filipin Delbros Supply Chain Solutions to kilkadziesiąt lat doświadczenia w rozwiązaniach dotyczących transportu i łańcuchów dostaw. Jeżeli korzystałeś z ich usług, koniecznie podziel się z innymi swoją opinią, która pomoże innym podjąć decyzję o współpracy z nimi.

Przewoźnik Delbros Supply Chain Solutions opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Delbros Supply Chain Solutions

Grupa Delgado Brothers (Delbros) to filipińska spółka z branży logistycznej, która przez ostatnie pokolenia wyrobiła swoją markę. Firma chętnie wprowadza innowacje i modernizacje do swoich usług. Obecnie Grupa Delbros składa się z ponad dwudziestu spółek zależnych, zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych, działających w trzech głównych kierunkach:

  • LOGISTYKA / TRANSPORT
  • TECHNOLOGIA
  • PRODUKCJA ŻYWNOŚCI

Jak ocenić przewoźnika Delbros Supply Chain Solutions i wystawić opinie?

Chcesz ocenić firmę Delbros Supply Chain Solutions i m.in. oferowany przez nich fracht morski? Trafiłeś w doskonałe miejsce, w którym dostępne są opinie o tym i jeszcze kilkudziesięciu innych przewoźnikach. Przejdź do formularza oceny, wybierz firmę, o której chcesz powiedzieć coś więcej i uzupełnij dostępne pola. Będziesz mógł zostawić swój indywidualny komentarz, a także dokonać oceny systemem gwiazdkowym trzech kluczowych elementów:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Oferta Delbros Supply Chain Solutions

Grupa Delbros  specjalizuje się w logistyce, technologii oraz produkcji żywności. Ich spedycja opiera się na lokalnym I międzynarodowym transporcie przy wykorzystaniu frachtu lotniczego, lądowego oraz morskiego. Działają w tej branży od lat 60-tych ubiegłego wieku.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Firmy oferujące fracht morski to tylko jedna z opcji dostępnych w serwisie GlobKurier.pl. Kolejną jest darmową porównywarkę usług kurierskich dla wysyłek krajowych oraz międzynarodowych, oferująca usługi kilkudziesięciu firm transportowych. Jak z niej skorzystać?

Wystarczy na stronie głównej serwisu GlobKurier.pl wprowadzić wagę oraz wymiary przesyłki i kliknąć przycisk „Wyceń przesyłkę”. Ukaże nam się lista dostępnych ofert wraz z ceną, podstawowymi informacjami oraz nazwą usługi i logiem przewoźnika.

Po wyborze najkorzystniejszej oferty, zostaniemy przekierowani do formularza zamówienia. Tam uzupełnimy dane nadawcy i odbiorcy, szczegóły przesyłki, a także zaznaczymy dodatkowe opcje wysyłki i dokonamy płatności. Całe zamówienie zajmie nam nawet mniej niż kwadrans.