Menu

Opinie Crowley American Transport

Korzystałeś z usług firmy Crowley American Transport? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

Crowley American Transport

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Transport morski to jedna z najtańszych opcji dostaw dużej ilości towaru na inny kontynent. W tym przypadku kluczowa jest jakość oferowanych usług oraz czas dostawy. Jedną z firm oferujących fracht morski jest Crowley American Transport. Czy korzystałeś już z tego przewoźnika? Może masz ochotę sprawdzić opinie o tej firmie lub dodać własną?

Przewoźnik Crowley American Transport opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Crowley American Transport

Crowley American Transport to amerykańska firma zajmująca się rozwiązaniami logistycznymi, rządowymi, morskimi i energetycznymi z siedzibą w Jacksonville na Florydzie. Świadczy usługi na całym świecie za pomocą swoich czterech jednostek biznesowych:

  • Crowley Logistics,
  • Crowley Solutions,
  • Crowley Shipping
  • Crowley Fuels

Jak ocenić przewoźnika Crowley American Transport i wystawić opinie?

Opinie klientów, którzy skorzystali z usług konkretnego przewoźnika to najlepszy sygnał dla pozostałych, czy z danej firmy warto skorzystać. Swoją ocenę firmy transportowej możemy dodać w dowolnym momencie, tuż po zakupie usługi lub nawet dopiero kilka dni po jej wykonaniu. Jak tego dokonać? Na stronie GlobKurier.pl mamy zakładkę Ranking Kurierów, a w niej znajduje się przycisk „Oceń kuriera”, który  przeniesie nad do prostego formularza oceny przewoźnika. Tam mamy trzy pytania z systemem oceny do 5 gwiazdek oraz miejsce do wpisania dowolnego tekstu, zaś na samej górze rozwijaną listę, z której możemy wybrać i ocenić firmę Crowley American Transport.

Oferta Crowley American Transport

Firma Crowley American Transport zarządza wieloma tankowcami oraz statkami towarowymi, oferując fracht morski na terenie całego globu. Firma podkreśla swoje przeszło 120-letnie doświadczenie i oferuje najwyższy standard usług, często oferując indywidualnie określone rozwiązania. Jedną ze specjalizacji firmy jest transport ropy naftowej i chemikaliów dalekomorskich, co podkreśla jak trudnymi i specyficznymi ładunkami, potrafi się zaopiekować.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Poszukiwanie najtańszego przewoźnika dla naszych towarów to wyzwanie, przy którym pomoże nam serwis GlobKurier.pl. Dzięki bezpłatnej wyszukiwarce usług kurierskich, szybko odnajdziemy najbardziej odpowiadającą nam usługę. Szybka i prosta wycena pozwoli nam przejrzeć opcje oferowane przez ponad 50 przewoźników.

Wystarczy wpisać wymiary oraz wagę naszej paczki i kliknąć „Wyceń przesyłkę”. Otrzymamy kompletną listę możliwych usług wraz z ceną, nazwą przewoźnika oraz najważniejszymi informacjami o usłudze. Kliknięcie w wybraną ofertę przeniesie nas do formularza zamówienia, którego wypełnienie zajmuje mniej niż kwadrans.