Logo
Menu

Opinie CJ Express

Korzystałeś z usług firmy CJ Express? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

CJ Express

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

CJ Express to przewoźnik koreański, który może zrealizować Twoje przesyłki w Korei Południowej. Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z usług tej firmy zachęcamy do pozostawienia swojej opinii w naszym rankingu.

Przewoźnik CJ Express opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku CJ Express

CJ Express to firma z południowe Korei, która została założona w 1930 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Seulu. Prezesem od 2021 roku jest Kang Shin-ho. CJ Express oferuje usługi kurierskie i transportowe.

Jak ocenić przewoźnika CJ Express i wystawić opinie?

Jeżeli chcecie ocenić jakość usług przewoźnika CJ Express, to wejdźcie na stronę rankingu kurierów Globkurier.pl. Znajdziecie tam formularz opinii. W nim możecie oceniać szybkość transportu, koszt transportu. Ponadto dostępna jest opcja oceny, czy przewoźnik wart jest polecenia. Po przyznaniu gwiazdek w każdej z kategorii, warto jeszcze wpisać własny komentarz. To właśnie komentarze, które zawierają szczegóły współpracy są najcenniejsze dla pozostałych przedsiębiorców. 

Oferta CJ Express

CJ Express oferuje przesyłki do 20 kg. z ograniczeniem do maksymalnej długości 150 cm. W cenie przewoźnik zapewnia 2 próby doręczenia oraz jego potwierdzenie.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeżeli chcesz wybrać ofertę najkepszego kuriera do wysyłki swoich towarów, to wejdź na stronę szybkiej wyceny. Tutaj znajdziesz formularz wyceny. Najpierw wpisz parametry przesyłki, określ jej rodzaj, a także wybierz kraj nadania i kraj odbioru. Nie zapomnij podać wagi przesyłki, a na końcu podaj ilość przesyłek o tych samych gabarytach. W ten sposób możesz nadać więcej przesyłek do jednego odbiorcy w niższej cenie. Oczywiście po kliknięciu “wyceń przesyłkę” z listy kurierów wybierasz najlepszą dla siebie opcję. Następnie sprawdzasz usługi dodatkowe i ewentualnie zaznaczasz, jeżeli chcesz np. dodatkowo ubezpieczyć przesyłkę. Potem czeka Cię jeszcze wpisanie danych nadawcy i adresata. W tym momencie możesz już opłacić przesyłkę. W tym przypadku najlepiej skorzystać z szybkich wpłat, bo wtedy od razu kwota będzie zaksięgowana, a list przewozowy dostępny na e-mailu podanym przy wypełnianiu formularza. Po wydrukowaniu niezbędnych dokumentów przewozowych pozostaje ich wydrukowanie i naklejenie. Gdy pojawi się kurier, odbierze przesyłkę, a Ty od tego momentu możesz śledzić ją w systemie.