Menu

Opinie Canpar

Korzystałeś z usług firmy Canpar? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

Canpar

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Jako klient firmy kurierskiej, chciałbyś się upewnić czy wybrany przewoźnik wykonuje swoje usługi na najwyższym poziomie? Jeżeli chcesz sprawdzić czy Canpar to właśnie ta firma z której usług chcesz korzystać to zapraszamy do naszego rankingu kurierów. Zapraszamy również osoby, które miały kiedykolwiek styczność z tym przewoźnikiem w celu pozostawienia po sobie oceny oraz komentarza, by pomóc innym wybrać kuriera, który spełni ich oczekiwania. Pamiętaj, że nawet jeżeli nie byłeś klientem Globkurier.pl, to również możesz pozostawić po sobie opinię.

Przewoźnik Canpar opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Canpar

Canpar to firma założona w 1976 roku, która specjalizuje się w przesyłkach kurierskich. W firmie zatrudnionych jest około 1 7o0 osób. Kanadyjska firma posiada łącznie ponad 55 terminali na terytorium kraju, z czego główne siedziby znajdują się w Toronto, Montreal i Vancouver.

Jak ocenić przewoźnika Canpar i wystawić opinie?

Ocena przewoźnika wbrew pozorom jest bardzo ważna, w dużej mierze pomaga potencjalnym klientom tej firmy w wyborze. Jeżeli chcesz wystawić opinię możesz to zrobić na naszej stronie. Jak? W bardzo prosty sposób, system ocen składa się na odpowiedź na 3 pytania oraz pozostawienia komentarza. Pytania dotyczą:

  • Szybkości transportu
  • Kosztów transportu
  • Godności polecenia

Pamiętaj, że dzięki temu pomagasz innym w wyborze! Natomiast komentarz pozwala konkretniej określić w czym dany przewoźnik jest lepszy, a w czym gorszy.

Oferta Canpar

Canpar realizuje przesyłki na terenie Kanady, są one ograniczone do 30 kg oaz do maksymalnej długości 200 cm. W cenie przewoźnik oferuje 1 próbę doręczenia.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Chciałbyś nadać swoją przesyłkę za pomocą szybkiego oraz intuicyjnego sposobu bez poszukiwań w sieci najlepszej oferty? Naprzeciw Twoim oczekiwaniom wychodzi funkcja szybkiego nadania w naszym serwisie. Jak to działa? Po wejściu na naszą stronę, odnajdziesz pola w które należy wpisać wagę oraz rozmiar przesyłki. Następnie system wyświetli kurierów z listy ponad 50 firm przewozowych, które mogą zająć się Twoją przesyłką. W kolejnym kroku, uzupełnij dane nadawcy oraz adresata i opłać przesyłkę. Poczekaj na kuriera lub udaj się do punktu nadawczego. Gotowe, przesyłka została nadana!