Menu

Opinie CANADA MARITIME

Korzystałeś z usług firmy CANADA MARITIME? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

CANADA MARITIME

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Chciałbyś wysłać przesyłkę drogą morską? Sprawnie, szybko i bez komplikacji? CANADA MARITIME jest jedną z tych firm, które realizują takie zlecenia. Posiada około 248 statków towarowych gotowych by bezproblemowo przewieźć wysłane przez Ciebie towary bezpośrednio do Kanady. W samej Ameryce Północnej przewoźnik posiada 4 rozwinięte biura (Toronto, Halifax, Montreal, Vancouver). Dzięki rozwiniętej stronie przewoźnika, możesz w szybki sposób gdzie znajdują się wysłane przez Ciebie przesyłki oraz kiedy dotrą na miejsce. Prezesem grupy do której należy CANADA MARITIME jest Rolf Habben Jensen

Przewoźnik CANADA MARITIME opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku CANADA MARITIME

Chciałbyś wysłać przesyłkę drogą morską? Sprawnie, szybko i bez komplikacji? CANADA MARITIME jest jedną z tych firm, które realizują takie zlecenia. Posiada około 248 statków towarowych gotowych, by bezproblemowo przewieźć wysłane przez Ciebie towary bezpośrednio do Kanady. W samej Ameryce Północnej przewoźnik posiada 4 rozwinięte biura (Toronto, Halifax, Montreal, Vancouver). Dzięki rozwiniętej stronie przewoźnika, możesz w szybki sposób sprawdzić, gdzie znajdują się wysłane przez Ciebie przesyłki oraz kiedy dotrą na miejsce. Prezesem grupy, do której należy CANADA MARITIME jest Rolf Habben Jensen.

Jak ocenić przewoźnika CANADA MARITIME i wystawić opinie?

Korzystałeś z usług tego przewoźnika i jesteś zadowolony? Pojawiły się problemy z transportem przez które, Twoje odczucia dotyczące tej firmy są negatywne? Chcesz podzielić się opinią z innymi potencjalnymi klientami tego przewoźnika? Jeżeli tak zapraszamy do naszego rankingu kurierów, dzięki któremu w bardzo szybki i intuicyjny sposób opublikujesz swoją opinię, pomagając przy tym innym w wyborze odpowiedniego dla siebie przewoźnika. System polega na 3 pytaniach, odpowiedzi udzielasz za pomocą gwiazdek. Czego dotyczą pytania? Już wyjaśniamy:

  • Szybkość transportu
  • Koszty transportu
  • Godność polecenia

Dodatkowo sekcja komentarzy pozwoli podzielić się z innymi konkretnymi odczuciami w związku z firmą. Ważne jest to, że nie tylko klienci Globkurier.pl mogą udzielić swojej opinii. Podziel się swoim doświadczeniem i pomóż innym w wyborze!

Oferta CANADA MARITIME

Przewoźnik należy do grupy Hapag-Lloyd, zajmującej się transportem morskim na całym świecie. W toku rozwoju swoich usług, firma dotarła do Kanady, gdzie od teraz możesz wysłać swoje Towary. Firma oferuje przewóz dóbr niebezpiecznych, niestandardowych oraz standardowych. Posiada 3 rodzaje kontenerów, które pozwalają przewozić leki, towary suche, które poprzez kontakt z wilgocią mogą ulec zniszczeniu oraz takie, których rozmiar zdecydowanie odbiega od standardów. Przewoźnik zapewnia również transport lądowy, dzięki czemu Twoje towary mogą dotrzeć nawet w głąb lądu północnoamerykańskiego. Dzięki rozwiniętej sieci biur na całym świecie przewoźnik, załatwia za Ciebie sprawy celne oraz ubezpieczeniowe towarów.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Nasz serwis umożliwia jego klientom bardzo szybkie i bezproblemowe nadanie przesyłki. Dzięki intuicyjnemu systemowi, który dobiera przewoźnika pod wymiary przesyłki w łatwy i przyjemny sposób, jesteś w stanie nadać swoją paczkę bez zbędnych formalności. Jak to zrobić? Wejdź na Globkurier.pl, wpisz wymiary oraz wagę swojej przesyłki. Następnie z listy ponad 50 firm kurierskich ukażą się te, które zajmują się przesyłkami o podanych rozmiarach. Wybierz kuriera, a następnie wypełnij pola z danymi nadawcy oraz adresata. W etapie końcowym opłać przesyłkę i poczekaj na kuriera lub udaj się do punktu nadawczego.