Menu

Opinie ATLANTICARGO

Korzystałeś z usług firmy ATLANTICARGO? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

ATLANTICARGO

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Chcesz wysyłać swoje przesyłki w dużych ładunkach, kontenerach drogą morską? Szukasz dobrego przewoźnika, który realizuje przesyłki cargo? Świetnym rozwiązaniem może być wybór przewoźnika morskiego ATLANTICARGO.

Przewoźnik ATLANTICARGO opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku ATLANTICARGO

ATLANTICARGO to firma, która działa już od 2001 r. Silnie współpracuje z liniami żeglugowymi. Oferuje transport towarów w kontenerach, co dotyczy zarówno przesyłek standardowych, jak i niestandardowych określanych mianem transportu specjalnego. Obsługuje transport z portów w Indiach i zapewnia najwyższą jakość swoich usług. 

Jak ocenić przewoźnika ATLANTICARGO i wystawić opinie?

Jeżeli chcecie ocenić jakość usług przewoźnika ATLANTICARGO, to wejdźcie na stronę Globkurier.pl. Najdziecie tam formularz opinii. W nim możecie oceniać szybkość transportu, koszt transportu. Ponadto dostępna jest opcja oceny, czy przewoźnik wart jest polecenia. Po przyznaniu gwiazdek w każdej z kategorii, warto jeszcze wpisać własny komentarz. To właśnie komentarze, które zawierają szczegóły współpracy są najcenniejsze dla pozostałych przedsiębiorców. 

Oferta ATLANTICARGO

Chcąc zdecydować się na ofertę ATLANTICARGO, warto wiedzieć, że ten przewoźnik ma szeroką paletę usług. Otóż obejmuje ona odprawę celną, spedycję, przeładunek, fracht morski. Przewoźnik oferuje także fracht lotniczy i transport lądowy. Oferuje zatem pełną paletę usług. Skupiając się na samym transporcie morskim warto zauważyć, że może przewieźć w kontenerach także towary niestandardowe, choćby drogocenne, czy niebezpieczne, takiej jak broń, oczywiście wszystko musi się odbywać na właściwych dla przewożenia danego ładunku zasadach, tak aby transport był bezpieczny. 

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeżeli chcesz wybrać ofertę ATLANTICARGO do wysyłki swoich towarów, to wejdź na stronę szybkiej wyceny. Tutaj znajdziesz formularz wyceny. Najpierw wpisz parametry przesyłki, określ jej rodzaj, a także wybierz kraj nadania i kraj odbioru. Nie zapomnij podać wagi przesyłki, a na końcu podaj ilość przesyłek o tych samych gabarytach. W ten sposób możesz nadać więcej przesyłek do jednego odbiorcy w niższej cenie. Oczywiście po kliknięciu “wyceń przesyłkę” z listy kurierów wybierasz ATLANTICARGO. Następnie sprawdzasz usługi dodatkowe i ewentualnie zaznaczasz, jeżeli chcesz np. dodatkowo ubezpieczyć przesyłkę. Potem czeka Cię jeszcze wpisanie danych nadawcy i adresata. W tym momencie możesz już opłacić przesyłkę. W tym przypadku najlepiej skorzystać z szybkich wpłat, bo wtedy od razu kwota będzie zaksięgowana, a list przewozowy dostępny na e-mailu podanym przy wypełnianiu formularza. Po wydrukowaniu niezbędnych dokumentów przewozowych pozostaje ich wydrukowanie i naklejenie. Gdy pojawi się kurier, odbierze przesyłkę, a Ty od tego momentu możesz śledzić ją w systemie.