Menu

Opinie ANL Container Line

Korzystałeś z usług firmy ANL Container Line? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

ANL Container Line

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Chcesz dostarczyć swoje towary na inny kontynent? Szukasz sprawdzonego przewoźnika morskiego, który dowiezie Twój kontener do odbiorcy docelowego? Doskonałym wyborem może być ANL Container Line. Co warto wiedzieć na jego temat i jak możesz nadać swoje przesyłki z pomocą oferty brokera kurierskiego.

Przewoźnik ANL Container Line opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku ANL Container Line

ANL Container Line jest częścią CMA CGM Group i obsługuje jedną z najbardziej rozbudowanych sieci morskich z niezwykle wydajną flotą statków i usługami śródlądowymi. Zajmuje się transportem ładunków z dowolnego miejsca na świecie, zarówno przybrzeżnego, jak i innego. Oferuje zintegrowane rozwiązania, dba o bezpieczeństwo ładunków. Dzięki wprowadzanym innowacjom przewoźnik stara się realizować zasadę zmniejszania śladu węglowego. ANL jest australijską firmą transportu morskiego, która działa już od 1956 r. Jest częścią CMA CGM Group z siedzibą w Marsylii. Poza wysoką jakością usług przewozowych, włącza się w działania na rzecz ochrony i odbudowy rafy koralowej.

Jak ocenić przewoźnika ANL Container Line i wystawić opinie?

Jeżeli chcesz ocenić współpracę z przewoźnikiem ANL Container Line, wystaw opinię w Globkurier.pl. Nie musisz być klientem brokera, by zostawić swoją ocenę. Wypełnij formularz oceny i przyznaj odpowiednią według Ciebie liczbę gwiazdek za czas transportu, koszt transportu, a także oceń czy firma jest godna polecenia. Możesz również napisać krótki komentarz dotyczący jakości obsługi. Ważne, by zawsze wystawiać rzetelne oceny, które pomagają innym w doborze najlepszego przewoźnika.       

Oferta ANL Container Line

Decydując się na ofertę ANL Container Line możesz wysłać swój kontener najpierw drogą lądową do portu, a potem już drogą morską. Oferta dotyczy transportu przesyłek standardowych i niestandardowych. Firma ma doświadczenie w przewożeniu towarów szybko psujących się w specjalnych kontenerach chłodniach, a także różnego rodzaju płynów i ciężkich maszyn przemysłowych.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeżeli chcesz wysłać swoje przesyłki, to wejdź na stronę Globkurier.pl i wyceń je stosując formularz wyceny. Zapisz wymiary przesyłki, a także jej wagę. Zaznacz ile przesyłek ma tę samą wagę. Te paczki można oczywiście wyceniać razem i zyskać lepszą ofertę po kliknięciu w “wyceń przesyłkę”. Potem pojawi się ranking kurierów i z niego wybierzesz ANL Container Line. Wtedy możesz wpisać dane nadawcy i adresata, wybrać usługę ubezpieczenia przesyłki albo inną dodatkową i przejść do opłacenia przesyłki towarów drogą morską. Najprościej jest opłacić przesyłkę szybkim przelewem. Dzięki temu wpłata jest księgowana od razu i możesz też automatycznie otrzymać niezbędne dokumenty, które musisz przykleić na zamkniętą paczkę, tak by wszystko było czytelne. Gdy kurier odbierze Twoją przesyłkę możesz śledzić ją w systemie. Dzięki temu wiesz, kiedy zostanie doręczona.