• Opinie AMERICAN PRESIDENT LINES

  Korzystałeś z usług firmy AMERICAN PRESIDENT LINES? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

  AMERICAN PRESIDENT LINES

  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Terminowość dostaw
  Poleć kuriera
  Cena
  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Terminowość dostaw
  Poleć kuriera
  Cena

  Przewoźników morskich jest wiele, co za tym idzie – nie każdy z nich jest dobry we wszystkim. Z pewnością każdy klient chciałby poznać bliżej wybraną firmę przewozową jeszcze przed zleceniem jakiejkolwiek usługi. Tak samo jak w przypadku American President Lines jak i innych przewoźników w zapoznaniu się z ich usługami od strony klienta pomoże Ci nasz ranking. Dzięki niemu możesz dowiedzieć się jakie odczucia mają inni klienci American President Lines lub samemu wydać opinie na temat ich usług, nawet jeżeli nie korzystałeś wcześniej z serwisu Globkurier.pl.

  Przewoźnik AMERICAN PRESIDENT LINES opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku AMERICAN PRESIDENT LINES

  Firma została założono około 170 lat temu. Aktualnie jest odłamem  francuskiej grupy CMA CGM. Jako zaufany partner rządu Stanów zjednoczonych, oferuje usługi w dziedzinach transportu krajowego i morskiego. Grupa CMA CMG posiada swoje biura na całym świecie, a sama siedziba główna znajduje się w Marsylii. Firma do swojej dyspozycji ma ponad 150 tysięcy pracowników, 420 portów, 755 biur oraz 750 magazynów.

  Jak ocenić przewoźnika Blue AMERICAN PRESIDENT LINES i wystawić opinie?

  Zależy Ci na sprawnym wystawieniu opinii odnośnie do usług tego przewoźnika? Masz z nim pozytywne lub negatywne odczucia i chcesz się nimi podzielić z innymi? Nasz ranking Ci to umożliwi. Na czym więc polega? Wystarczy, że wejdziesz na stronę Globkurier.pl i odpowiesz za pomocą gwiazdek na 3 pytania dotyczące:

  • Szybkości transportu
  • Kosztów transportu
  • Godności polecenia

  Następnie możesz pozostawić po sobie komentarz w którym warto opisać personalne doznania w stosunku do tego przewoźnika. Na pewno pomoże to innym potencjalnym klientom w wyborze przewoźnika, który wykona swoje usługi jak najlepiej. Pamiętaj, że jeżeli nie byłeś klientem Globkurier.pl to również możesz wystawić swoją opinię.

  Oferta AMERICAN PRESIDENT LINES

  Oferta tej firmy jest bardzo szeroka. Przewoźnik, jako oficjalny partner rządu USA, transportuje również militaria do najważniejszych baz wojskowych na świecie. Oczywiście jego usługi sięgają również transportów cywilnych. Jego połączenia sięgają Ameryki północnej, Azji, Europy oraz Biskiego wschodu. Za dodatkową opłatą, kurier oferuje nadanie Twojej przesyłce priorytetu I lub II stopnia. Dzięki temu, że APL jest częścią Grupy CMA CGM ma do dyspozycji ogromną ilość biur i stosuje najnowsze rozwiązania logistyczne.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Chciałbyś szybko nadać swoją przesyłkę? Dobrze trafiłeś! Za pomocą funkcji szybkiego nadania na naszej stronie Globkurier.pl zrobisz to w zaledwie 10 minut. Jak? Zmierz oraz zważ swoją przesyłkę i wpisz dane w odpowiednie pola. Następnie wybierz kuriera z naszej listy ponad 50 firm kurierskich. W kolejnym kroku uzupełnij dane nadawcy oraz adresata, opłać przesyłkę i poczekaj na kuriera lub wybierz się do punktu nadawczego. Tak, to takie proste!