Menu

Opinie ALLSTATES WORLDCARGO

Korzystałeś z usług firmy ALLSTATES WORLDCARGO? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

ALLSTATES WORLDCARGO

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Korzystałeś z usług ALLSTATES WORLDCARGO – przewoźnika morskiego i chciałbyś podzielić się swoją opinią? Jesteś zadowolony z jego usług? Może masz nieprzyjemne doświadczenia z tą firmą i chciałbyś ostrzec innych? Nasz ranking kurierów oferuje taką możliwość. Za jego pomocą dowiesz się więcej o przewoźniku, którego oferta Cię zainteresowała. Możliwość oceny mają również osoby, które nie były klientami Globkurier.pl w przeszłości. Pomóż innym w wyborze aby mogli wybrać firmę odpowiednią do ich oczekiwań!

Przewoźnik ALLSTATES WORLDCARGO opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku ALLSTATES WORLDCARGO

ALLSTATES WORLDCARGO jest przewoźnikiem amerykańskim powstałym w 1961 roku. Newark – miasto w stanie New Jersey było miejscem założenia. Aktualnie siedziba główna firmy znajduje się w stanie New Jersey w Bayville( Berkeley Towniship) w hrabstwie Ocean. Prezesem firmy jest Kendra Tanner. Przewoźnik zajmuje się transportem morskim oraz lądowym w czym posiada wieloletnie doświadczenie.

Jak ocenić przewoźnika ALLSTATES WORLDCARGO i wystawić opinie?

Każdy człowiek przed skorzystaniem z usług jakiejkolwiek firmy chętnie zapoznaje się z opinią innych. Taka sama sytuacja występuje po skorzystaniu z usług – wiele osób chciałoby podzielić się doświadczeniem z innymi. Taką możliwość oferuje nasz ranking i możliwość wystawienia opinii. Na czym to polega? Wchodząc na stronę Globkurier.pl znajdziesz zakładkę ranking kurierów. Po wejściu w nią, możesz wystawić ocenę danemu przewoźnikowi za pomocą systemu gwiazdek i komentarza. Gwiazdkami odpowiadasz na 3 konkretne pytania dotyczące:

  • Szybkości transportu
  • Kosztów transportu
  • Godności polecenia

Oferta ALLSTATES WORLDCARGO

Firma swoje usługi oferuje w takich dziedzinach jak:

  • transport morski
  • transport lotniczy
  • transport lądowy

Przewoźnik oferuje również magazynowanie przedmiotów, które mają zostać przetransportowane. Strona przewoźnika, dzięki zawansowanemu systemowi daje możliwość śledzenie wysłanych przez klienta transportów. Zasięg firmy jest praktycznie nieograniczony, Twoje towary mogą dotrzeć do Europy, Azji, Afryki, Ameryki północnej oraz południowej, a także na Bliski wchód.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Nie chcesz tracić czasu na poszukiwanie kuriera? Szybkie nadanie – taką funkcje posiada nasz serwis Globkurier.pl. Dzięki niej nadasz swoją przesyłko w prosty oraz przyjemny sposób. Jak to działa? Po wejściu na stronę, w odpowiednie pola wpisz dane odnośnie wagi oraz rozmiarów przesyłki. W kroku następnym z listy ponad 50 firm kurierskich pokażą się te, które będą mogły zająć się Twoją przesyłką. Wybierz kuriera, uzupełnij dane adresata oraz nadawcy, opłać przesyłkę i gotowe! Wystarczy, że poczekasz na kuriera lub udasz się do punktu nadawczego.