Menu

Opinie ALIANCA

Korzystałeś z usług firmy ALIANCA? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

ALIANCA

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Transport morski jest dziedziną, która różni się od innych tym, że jest zdecydowanie trudniejsza i bardziej skomplikowana. Sam transport mimo wszystkich przeszkód musi przebiegać możliwie jak najsprawniej i najbezpieczniej. Jeżeli korzystałeś z usług firmy ALIANCA, nasz ranking jest miejscem w którym możesz podzielić się swoją opinią odnośnie do usług tego przewoźnika. Może jednak potrzebujesz informacji o tej firmie od jej byłych klientów bo zainteresowała Cię jej oferta? W tym także pomoże Ci ranking na naszej stronie Globkurier.pl.

Przewoźnik ALIANCA opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku ALIANCA

Firma została założona w Brazylii w roku 1950. Aktualnie jest częścią grupy Maersk, od której posiada pełne wsparcie logistyczne i biurowe. Siedziba główna znajduję się w Sao Paulo w Brazylii. Przewoźnik specjalizuje się transporcie morskim oraz lądowym.

Jak ocenić przewoźnika ALIANCA i wystawić opinie?

System oceny, który znajdziesz na naszej stronie Globkurier.pl jest bardzo prosty w obsłudze. Pozwala na ocenę przewoźnika w 3 kryteriach odnoszących się do:

  • Szybkości transportu
  • Kosztów transportu
  • Godności polecenia

System pozwala również na zamieszczenie komentarza dotyczącego Twoich osobistych doświadczeń z kurierem. Zachęcamy do zamieszczania swoich opinii również osoby które nie korzystały wcześniej z serwisu Globkurier.pl. Dlaczego to takie ważne? Wiele osób szuka w sieci informacji o danym przewoźniku i chce dowiedzieć się o nim więcej. Nasza strona umożliwia takim osobom zaczerpnięcie informacji bezpośrednio u źródła czyli u byłych klientów danej firmy.

Oferta ALIANCA

Przewoźnik oferuje transport kontenerowy. Posiada 3 rodzaje kontenerów – standardowe, specjalne (do transportu żywności i farmaceutyków) oraz kontenery umożliwiające transport sprzętów ciężkich. Firma posiada na swojej stronie zaawansowany system śledzenia i szeroko rozwiniętą obsługę klienta. Kurier oferuję także transport lądowy dzięki czemu Twój transport może dotrzeć w głąb danego państwa.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Przeglądasz oferty różnych kurierów, ale nie wiesz którego wybrać? Chcesz nadać przesyłkę w szybki i bezproblemowy sposób? W tym pomoże Ci nasz serwis Globkurier.pl. Za pomocą opcji szybkiego nadania, wysłanie przesyłki nie będzie takie jak wcześniej. Jak to działa? Jeśli znajdujesz się na naszej stronie, wpisz w odpowiednie pola wagę oraz rozmiar przesyłki. W kroku kolejnym wyświetlone zostaną firmy, które zajmą się Twoją przesyłką. Lista kurierów w naszym systemie jest bardzo rozwinięta! W następnym etapie, uzupełnij dane nadawcy oraz adresata. Już prawie koniec! Wystarczy, że opłacisz przesyłkę i poczekasz na kuriera lub wybierzesz się do punktu nadawczego! Gotowe!