Logo
Menu

Opinie ADCOM WORLDWIDE

Korzystałeś z usług firmy ADCOM WORLDWIDE? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

ADCOM WORLDWIDE

Logo
0
Ocena na podstawie 142 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 142 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Wiele osób prowadząc swoją firmę wysyła towary. W wielu przypadkach są to naprawę duże i ciężkie przedmioty, w przypadku których wysyłka transportem drogowym jest zupełnie nieopłacana. Na szczęście można zdecydować się na inną opcję, a dokładnie wybrać przewoźnika morskiego. Doskonałym wyborem jest oferta Globkurier.pl, gdzie można znaleźć ranking kurierów i wybrać najkorzystniejszą opcję.

Przewoźnik ADCOM WORLDWIDE opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku ADCOM WORLDWIDE

Przewoźnik morski ADCOM WORLDWIDE cieszy się dużą popularnością. Oferuje transport kontenerów i ładunków, zarówno przesyłek standardowych, jak i niestandardowych czy specjalnych. Dokłada wszelkich starań, by transporty docierały do odbiorców w krótkim czasie. Zapewnia najwyższy standard usług i gwarancję jakości. Już od wielu lat oferuje klientom niskie ceny, a przy tym brak ograniczeń co do gabarytów przesyłki. Firma ma swoją siedzibę w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w Waszyngtonie.       

Jak ocenić przewoźnika ADCOM WORLDWIDE i wystawić opinie?

Jeżeli skorzystałeś z usług firmy oferującej transport morski ADCOM WORLDWIDE, to możesz wystawić ocenę, a nawet powinieneś. Dzięki temu inne zainteresowane osoby będą mogły dowiedzieć się, czy warto wybrać tego przewoźnika morskiego. Aby dokonać oceny należy wejść na stronę globkurier.pl i zakładkę formularzu opinii. Do oceny bierze się pod uwagę trzy kryteria, a mianowicie szybkość transportu, koszt transportu, a także godność polecenia. W każdej kategorii przyznaje się gwiazdki. Można również zostawić komentarz, który może być najbardziej przydatny dla osób szukających dobrego przewoźnika morskiego.         

Oferta ADCOM WORLDWIDE

W ofercie ADCOM WORLDWIDE jest transport przesyłek standardowych, niestandardowy i specjalnych w kontenerach. W przypadku przesyłek niestandardowych bardzo często gabaryt uniemożliwia ich transport w inny sposób. ADCOM WORLDWIDE oferuje także dodatkowe usługi takie jak usługi logistyczne, magazynowanie i dystrybucję. Można skorzystać z darmowej wyceny, ale też zarezerwować przesyłkę, co oznacza, że wysyłacie informacje, że będziecie nadawać przesyłkę. Nie musicie też dopłacać za możliwość śledzenia przesyłki. Firma feruje dodatkowo ubezpieczenie przesyłek w korzystnej cenie. Jednocześnie nie ma ograniczeń co do rodzaju transportowanego towaru, przy czym w przypadku produktów spożywczych należy wcześniej dołączyć odpowiednie zgody.  

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeżeli chcesz wycenić swoją przesyłkę i wysłać w najkorzystniejszej cenie, to wejdź na stronę Szybkiej wyceny. Wpisz wszystkie wymiary przesyłki i podaj jej wagę. Wybierz kraj nadania i kraj odbioru. Możesz również dodatkowo podać kod pocztowy. Ponadto zaznacz ile przesyłek o tym samym gabarycie chcesz wycenić. Kliknij “wyceń przesyłkę”. Z rankingu kurierów wybierz ADCOM WORLDWIDE, a następnie zaznacz ewentualne opcje dodatkowe, które Cię interesują, takie jak ubezpieczenie. Pozostaje już tylko opłacenie przesyłki, a następnie wydrukowanie dokumentów przewozowych i oczekiwanie na kuriera, który powinien pojawić się w kolejnym dniu roboczym.