Zmiany w usłudze “Paczka w RUCHU” od 1 września

Od 1 września 2021 roku Paczka w Ruchu wprowadza nową ofertę na ORLEN Paczkę. Zmianie ulegnie również regulamin usług pocztowych w RUCH S.A. Co to oznacza dla klientów? Przede wszystkim nowe produkty i atrakcyjną opcję ubezpieczenia przesyłki. Sprawdź, co jeszcze zmieni się w ofercie.

Paczka w Ruchu, orlen paczka

ORLEN Paczka – szybko i wygodnie

Oferta na ORLEN Paczkę obejmuje cały szereg możliwości, dzięki którym dostawa i odbiór paczek będą jeszcze wygodniejsze. Ma to szczególne znaczenie dla e-commerce, gdzie liczy się czas i efektywność prowadzonych działań. Nowa oferta obejmuje:

  • czas dostawy w 1-2 dni robocze,
  • możliwość nadania i odebrania paczki w jednym z 5 500 pickup pointów (automaty paczkowe, stacje Orlen, kioski oraz sklepy),
  • integrację z najpopularniejszymi platformami e-commerce,
  • możliwość odbioru paczki z punktu w ciągu 3 dni roboczych.

Klienci korzystający z ORLEN Paczki będą mieli również możliwość bezpłatnego ubezpieczenia przesyłki, jeśli jej wartość nie przekroczy 500 zł.

Nowa oferta

W ofercie pozostają dotychczasowe produkty: MINI Paczka w Ruchu i Paczka standardowa, jednak zmieniają się ich dotychczasowe parametry:

  • MINI Paczka: maksymalny gabaryt: 20x20x30cm; maksymalna waga: do 5 kg;
  • Paczka standardowa: maksymalny gabaryt: 20x30x50cm; waga: od 5 do max 20 kg.

Ponadto, klienci mogą korzystać z następujących gabarytów paczek o maksymalnej wadze 25kg:

  • S: maksymalny gabaryt: 8x38x60cm;
  • M: maksymalny gabaryt: 19x38x60cm;
  • L: maksymalny gabaryt: 41x38x60cm.

Klienci będą mogli również korzystać z Automatów Paczkowych Orlen oraz odpierać swoje przesyłki na stacjach ORLEN. Nowością jest także usługa paczki ponadgabarytowej oraz usługa weryfikacji wagi i rozmiarów paczki. Z dniem wprowadzenia zmian w regulaminie, zmienią się również cenniki dla poszczególnych przesyłek.

Klienci GlobKurier.pl będą mogli skorzystać z usługi ORLEN Paczka już od 1 września.

Załóż konto i zamów kuriera
Uber Connect

GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie dla_czytelnikow.png