Orlen Paczka wchodzi na rynek

Paczkomaty InPost już na dobre zadomowiły się na rynku kurierskim. W związku z tym ciężko szukać godnego konkurenta, który chociaż w połowie będzie cieszył się taką popularnością. Wyzwanie jednak podejmuje coraz więcej firm i obecnie w kilku miastach Polski klienci mogą korzystać z automatów paczkowych Allegro a na polski rynek odważnie wkraczają maszyny do odbierania paczek z AliExpress. Z kolei już we wrześniu w naszym kraju pojawią się pierwsze automaty paczkowe Orlen Paczka.

Orlen Paczka

Usługa Orlen Paczka wpisuje się w strategię  firmy, która ma być realizowana do 2030 roku. Polega ona w głównej mierze na rozwoju oferty poza paliwowej, która będzie się opierać na sieci Ruchu. Udziały w firmie koncern kupił w grudniu ubiegłego roku.

Orlen Paczka – na czym będzie polegać usługa?

Jak wynika z opisu zgłoszenia Orlenu złożonego do Urzędu Patentowego będą to usługi w zakresie transportu, pakowania, przechowywania i dostarczania przesyłek i paczek do automatycznych urządzeń pocztowych; usługi kurierskie; dostarczanie przesyłek adresowych, dostarczanie towarów zamówionych korespondencyjnie oraz dostarczanie informacji o składowaniu towarów oraz o transporcie towarów.

W najbliższych planach Orlenu jest udostępnienie klientom ponad 10 tysięcy punktów nadania i odbioru paczek. Jeśli jednak chodzi o same automaty paczkowe, ma ich być 2 tysiące. Obecnie Orlen poszukuje lokalizacji pod własne maszyny paczkowe. Pierwsze z nich zostaną oddane do użytku we wrześniu br.

Mamy świetne wiadomości dla klientów GlobKurier.pl! Już we wrześniu Orlen Paczka pojawi się w naszej ofercie, co oznacza, że będziesz mógł z niej skorzystać zarówno jako klient indywidualny, jak i biznesowy. Więcej informacji odnośnie Orlen Paczki w GlobKurier.pl już wkrótce!

Uber Connect

GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie dla_czytelnikow.png