Traffic Day 2021 – konferencja dla branży e-commerce z reprezentantką GlobKurier.pl

4.11.2021 (stacjonarnie i online) agencja Traffic Trends organizuje kolejną edycję konferencji Traffic Day! To spotkanie dla praktyków e-commerce, które w pełni będzie oparte na konkretnych przykładach. Masa inspiracji, mnóstwo porad. W tym roku wydarzeniu przyświeca hasło #QUICKWINS. Co czeka nas już 4.11?

Traffic Day

W trakcie ponad ośmiu godzin wykładów (które możesz śledzić na miejscu w Poznaniu lub online) podczas Traffic Day 2021 dowiesz się jak zadbać o rozwój swojego sklepu internetowego: przez UX i optymalizację SEO, po ustawienia kont reklamowych czy analizę konkurencji. Wśród występujących wymienić należy CMO GlobKurier.pl Justynę Trzupek, która opowie o tym, jaki wpływ na zakupowe doświadczenia ma logistyka!

Pamiętaj, że to Ty decydujesz o formie udziału w spotkaniu! Masz możliwość śledzenia wydarzenia stacjonarnie w Poznaniu lub online! Szczegóły na www.trafficday.pl.

UWAGA! Na hasło GLOBKURIER każdy otrzyma aż 20% zniżki na bilety lub streaming online!
Nie zwlekaj! Już 4.11.2021 spotkaj się z ekspertami z branży! Poszerz swoją wiedzę i dowiedz się jak skutecznie rozwijać sklepy internetowe!

Uber Connect

GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl

międzynarodowy transport morski