Poczta Polska Pocztex Kurier 48 w atrakcyjnej cenie na GlobKurier.pl

Często nadajesz przesyłki i szukasz dla nich najtańszej opcji? Zależy Ci na korzystaniu z zaufanych i rzetelnych przewoźników, którzy szybko dostarczą Twoje paczki? W GlobKurier.pl możesz skorzystać z opcji, która łączy zarówno niskie ceny, jak i niezawodność. Sprawdź możliwość nadania przesyłki Poczta Polska Pocztex Kurier 48 w atrakcyjnej cenie.

Pocztex Kurier 48 w atrakcyjnej cenie

Nadaj przesyłkę tanio i wygodnie z Pocztą Polską

W GlobKurier.pl możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty dla firm obejmującej Pocztę Polską Pocztex Kurier 48, dzięki czemu nadasz swoje przesyłki jeszcze taniej niż do tej pory. Aktualne ceny dla usługi Poczta Polska Pocztex Kurier 48:

  • nadanie na Poczcie odbiór w punkcie 8,27 netto (bez opłaty paliwowej)
  • nadanie na Poczcie doręczenie do drzwi – 9,00 zł netto (bez opłaty paliwowej)

Atrakcyjne ceny dostępne są również dla klientów indywidualnych, którzy za nadanie przesyłki od 1kg aż do 20 kg na poczcie z odbiorem w punkcie, zapłacą 9,99 zł netto. W przypadku przesyłek nadawanych na poczcie z doręczeniem do drzwi adresata, cena wynosi od 12,52 zł netto za przesyłki od 1kg do 30kg.

Poczta Polska w GlobKurier.pl to również możliwość nadawania przesyłek poprzez Pocztex Express 24. Chcesz skorzystać z oferty, aby wysłać paczki do swoich klientów? Możesz to zrobić już od 11,80 netto (bez opłaty paliwowej). Jako klient indywidualny, możesz skorzystać z atrakcyjnych cen zaczynających się już od 12,56 netto (bez opłaty paliwowej).

Wszystkie aktualne ceny z zakresu usług Poczty Polskiej możesz sprawdzić w cenniku Pocztex Kurier 48 i Pocztex Express 24.

Poczta Polska Pocztex – jak sprawnie nadać przesyłkę w GlobKurier.pl?

Nadanie przesyłki w GlobKurier.pl jest proste i intuicyjne. Zacznij od szybkiej wyceny swojej paczki. Aby to zrobić, dokładnie zważ i zmierz przesyłkę, a następnie wpisz wszystkie parametry w odpowiednich miejscach w formularzu wyceny. Po kliknięciu „wyceń przesyłkę” poniżej pojawią się oferty przewoźników dopasowane do Twojej paczki. Aby skorzystać z korzystnej opcji Poczty Polskiej, wybierz opcję Pocztex Kurier 48 w atrakcyjnej cenie lub Pocztex Express 24. Następny krok to uzupełnienie danych nadawcy i odbiorcy oraz nadanie paczki. Pamiętaj, że po przekazaniu przesyłki kurierowi, możesz na bieżąco monitorować jej status dzięki opcji śledzenie przesyłki w GlobKurier.pl.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Poczty Polskiej w GlobKurier.pl? Koniecznie zajrzyj tutaj.

pocztex kurier 48 w atrakcyjnej cenie
Uber Connect

GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie dla_czytelnikow.png