DHL Parcel Economy w GlobKurier

W GlobKurier.pl możecie korzystać z kolejnego produktu. Tym razem do naszej oferty dołączamy DHL Parcel Economy. Dzięki tej usłudze zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale również czas. Sprawdź, na czym polega i jak skorzystać z nowej opcji w GlobKurier.pl

DHL Parcel Economy

DHL Parcel Economy pozwala na sprawne nadawanie przesyłek oraz ich szybki odbiór. Paczki odbiera od nadawcy kurier, a następnie doręcza je wyłącznie do wybranego przez zleceniodawcę punktu odbioru. Gdzie zatem można odebrać przesyłkę?

  • W DHL ServicePoint (sieci punktów i sklepów, np. Żabka, Fresh Market, InMedio, 1Minute, Relay, stacje Shell czy Moya)
  • W automatach paczkowych DHL Locker.

DHL Parcel Economy – wymiary przesyłek

Za pośrednictwem DHL Parcel Economy możesz wysyłać przesyłki o standardowych wymiarach, jednak musisz pamiętać, że maksymalna długość paczki to 1,20m. Wymiary elementu standardowego: 1,2 x 0,6 x 0,6 (m). W przypadku, gdy najdłuższy bok elementu jest dłuższy niż 1,2 m lub którykolwiek z pozostałych boków przekracza 0,6 m, naliczana jest opłata dodatkowa za element niestandardowy. Musisz również pamiętać, że w DHL Parcel Economy obowiązuje ograniczenie wagowe. W tym przypadku maksymalna waga przesyłki to 20 kg (uwaga na wagę wolumetryczną wyliczaną wg.wzoru dł (cm) x szer (cm) x wys (cm)/4000).

Szukasz najlepszej opcji dla Twojej przesyłki! Skorzystaj z szybkiej wyceny i sprawdź, które firmy kurierskie mają dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Uber Connect

GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie dla_czytelnikow.png