Webinar: Przesyłki poza UE – o czym warto pamiętać?

Zapraszamy na webinar, który odbędzie się 12 sierpnia o 12:00. Wydarzenie jest organizowane przez IdoSell a poprowadzi je Product Specialist w GlobKurier.pl – Damian Musiał. Jest to świetna okazja, aby poznać zasady wysyłki towarów poza granice Unii Europejskiej oraz zapoznać się z korzyściami wynikającymi ze współpracy z doświadczonym operatorem logistycznym. Zapraszamy na webinar: Przesyłki poza UE – o czym warto pamiętać?

przesyłki poza UE

Podczas webinaru Damian odpowie na częste pytania, które pojawiają się w kontekście wysyłek poza granice UE. Agenda spotkania obejmuje następujące punkty:

  • GlobKurier w pigułce
  • Wysyłki poza UE (np. USA/Chiny/Turcja) – na co zwrócić uwagę? O czym pamiętać?
  • Jakie dokumenty zależy dołączyć do przesyłek wysyłanych poza UE (odprawa celna)?
  • Dlaczego warto korzystać z oferty operatora logistycznego?

Webinar: Przesyłki poza UE – gdzie się zapisać?

Bezpłatny webinar Przesyłki poza UE – o czym warto pamiętać? odbędzie się w czwartek 12 sierpnia o 12:00. Możesz się zapisać klikając tutaj. Co zyskujesz? Nie tylko ogrom praktycznej wiedzy, ale również możliwość zadawania pytań. Po webinarze dostępne będzie nagranie, jednak pamiętaj, że możliwość zadawania pytań będzie wyłącznie podczas wydarzenia.


Uber Connect

GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie dla_czytelnikow.png