Kurier online – wysyłaj swoje paczki skąd chcesz i kiedy chcesz

Kurier online – skorzystaj i poznaj możliwości wysyłki przez internet. Wyszukanie i wybór odpowiedniej firmy kurierskiej dla naszej paczki zajmuje w dzisiejszych czasach dosłownie kilka chwil. W dobie komunikacji elektronicznej i nowych mediów źródłem zaspokajania wszelkiego rodzaju potrzeb stał się internet. To globalne mass medium wpisało się w nieodłączny element naszego życia. Udało się usprawnić wiele czynności, które dotychczas wymagały od nas większego wysiłku i zaangażowania.  Bez konieczności wychodzenia z domu zrobimy również zakupy, zapłacimy rachunki czy zwyczajnie porozmawiamy ze znajomymi.

kurier online, Globkurier, wysyłaj skąd chcesz

Kurier online – prostota działania

Konieczność/chęć nadania przesyłki ogranicza się do kilku kliknięć myszką na monitorze, czym uruchomimy cały proces obsługi naszego zamówienia. Wybieramy stronę brokera kurierskiego – korzystamy z funkcji założenia konta (co wiąże się zazwyczaj z dodatkowymi grantami i obniżkami cen). Po uzupełnieniu najistotniejszych danych na temat nadawanej paczki (zawartość, gabaryty, ubezpieczenie), porównać możemy ewentualne wyceny naszej transakcji. Wszelkie niezbędne dla nas informacje zostają przedstawione online – dostarczana jest nam ogromna baza wiedzy w bardzo szerokim zakresie. Bez konieczności opuszczania naszego lokum możemy również wybrać dogodny termin przyjazdu kuriera, a nawet szacowany czas dostarczenia naszej przesyłki (optymalizacja czasu dostawy). Po dokonaniu płatności – również elektronicznie (przelew, blik itp.) pozostaje już jedynie odpowiednie przygotowanie paczki (instrukcje odnajdziemy między innymi na blogach, stronach przewoźników) oraz wydruk adekwatnych dokumentów przewozowych. Całą procedurę zamyka oczekiwanie na przyjazd kuriera i wręczenie mu naszej przesyłki.

Korzyści wysyłania przez internet

Zalety tego typu działania to między innymi szybkość i wygoda. Największym jednak atutem, z perspektywy klienta jest oszczędność czasu, a także możliwość dokonania zlecenia z dowolnego miejsca, w którym dana osoba obecnie się znajduje.

Niezwykle ważna jest również “druga strona”, czyli precyzyjność w przygotowaniu treści dla użytkownika. Chodzi w tym przypadku o atrakcyjność, przejrzystość i intuicyjność witryny internetowej, z której korzysta klient oraz dopracowanie (konkretyzacja – dostosowanie do potrzeb/oczekiwań użytkowników) wszystkich technicznych aspektów związanych z prawidłowym działaniem formularza zamówienia.

Kompleksowa obsługa online

GlobKurier jest jedną z firm świadczących tego typu usługi. Korzystanie z kompleksowych usług brokerskich (online) tego operatora logistycznego jest świetną alternatywą dla klientów indywidualnych i dużych firm. GlobKurier w ofercie przedstawia nam możliwość zarówno doręczeń krajowych, jak i tych organizowanych poza granicę Polski (państwa Unii Europejskiej, Azja, Ameryka, Australia, Afryka).  Usługi SameDay (dostarczenie przesyłki tego samego dnia) oraz NextDay (dostarczenie dnia następnego od nadania) gwarantują szybką i terminową dostawę paczek pod daną lokalizację. Cały proces jest również przejrzysty/transparentny – każdy może bowiem prześledzić trasę swojej przesyłki, korzystając z zakładki śledzenie przesyłki. Możliwości nadania to:

  • przesyłki paczkowe (także nadanie do paczkomatów)
  • przesyłki paletowe
  • przesyłki dłużycowe
  • przesyłki terminowe

zamów tanio przesyłki

GlobKurier współpracuje między innymi z takimi przewoźnikami jak DHL, DPD, FedEx, GLS, Inpost, TNT, UPS czy od niedawna Messt.


GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl