Jak znaleźć taniego kuriera?

W czasach globalizacji znacznie wzrosła potrzeba wysyłania paczek do różnych zakątków świata, dlatego tanie usługi logistyczne stają się coraz ważniejsze. Każdego dnia, zarówno firmy, jak i osoby prywatne poszukują nowych sposobów na optymalizację tych usług. Na szczęście są sposoby na to, aby obniżyć koszty wysyłek. Jak znaleźć taniego kuriera? Sprawdź, jak możesz oszczędzać na przesyłkach.

zamów taniego kuriera z Globkurier.pl

Najtańszy kurier dostępny dla każdego

Nie musisz wysyłać kilkudziesięciu paczek dziennie, aby osiągnąć atrakcyjne ceny. Dzięki usługom brokerskim tanie przesyłki kurierskie są w Twoim zasięgu. Jak to działa? GlobKurier.pl gromadzi zamówienia od indywidualnych klientów i małych firm, następnie masowe zlecenia przekazuje do wybranego kuriera: UPS, GLS, DHL, DPD czy innego spośród 50 kurierów zintegrowanych w ramach platformy. Taka skala pozwala na negocjację odpowiednich cen. Dzięki temu końcowy klient może skorzystać z tanich przesyłek. Dlaczego kurierem? Usługi kurierskie są wygodne, oferując odbiór i dostawy do i z domów, biur, magazynów i lokali biznesowych. Zamiast wybierać się na lokalną pocztę, paczki możesz łatwo odebrać i wysłać. 

Firmy i detaliści online są teraz w dużym stopniu zależni od usług kurierskich, jeśli prowadzisz swoją działalność temat znalezienia taniego kuriera, interesuje Cię zapewne jeszcze bardziej. Istnieje wiele firm kurierski i każda z nich proponuje swoje usługi. Szukanie taniego kuriera może być nieco przytłaczające… Jak znaleźć kuriera, który najlepiej spełni Twoje wymagania? Skorzystaj z porównywarki, a na pewno podejmiesz dobrą decyzję. 

Jak porównać ceny kurierów? 

Nie musisz przepłacać! Jesteś w stanie wysłać paczkę na inny kontynent w dostępnej dla Ciebie cenie. Jak to zrobić? Skorzystaj z porównywarki cen. To mechanizm, który znacznie ułatwi wysyłkę paczek. Unikalny algorytm systemu łączy niezawodnych kurierów z całego świata w jedną sieć. Składając zamówienie przez platformę GlobKurier.pl, wpisujesz parametry swojej paczki, a następnie otrzymujesz podgląd aktualnie dostępnych usług i wszystkich cen. Nie musisz śledzisz stron 50 kurierów osobno, ani wertować kolejnych strony z cennikami — algorytm zrobi to za Ciebie. Kilka klików myszą i  będziesz w stanie zidentyfikować taniego kuriera. Ceny są różne, na wysokość opłaty za przesyłkę wpływa bowiem kilka czynników. Liczy się wielkość przesyłki, długość trasy, jaką musi pokonać i środek transportu wybrany przez nadawcę. Opłaty za tę samą usługę mogą zależeć od kilku zmiennych i trudno wskazać widełki. Nasza propozycja nie polega na porównywaniu cen standardowych, ale na wykorzystaniu kompleksowej platformy logistycznej, która porównuje ceny konkretnej paczki o konkretnych cechach i parametrach.  

Tani kurier — jak zamówić? 

Czy wiesz, że taniego kuriera możesz zamówić w mniej niż minutę? To szybkie i proste rozwiązania, z którego korzysta tysiące klientów. W pierwszym kroku musisz wycenić swoją przesyłkę. Wejdź na stronę www.globkurier.pl i w formularzu podaj informacje definiujące Twoją paczkę. Co jest potrzebne? Waga, wymiary (długość x szerokość x wysokość) miejsce, w którym nadasz paczkę i miejsce, do którego paczka musi trafić. Po wpisaniu tych danych czeka Cię drugi krok — wybór kuriera. Na podstawie wpisanych danych system przedstawi Ci dostępne opcje. Jeśli interesuje Cię tania przesyłka kurierska, porównaj oferty pod względem ceny. Wybierz najtańszą opcję — zamów i oszczędzaj na swoich wysyłkach. Musisz jeszcze uzupełnić dane teleadresowe swoje i nadawcy i zatwierdzić ich poprawność.  Cały proces dostawy właśnie się rozpoczyna. Kurier odbierze paczkę, przekaże do odpowiedniego punktu. Co ważne, paczki są monitorowane, możesz śledzić wędrówkę swojej przesyłki zupełnie za darmo. 

jak wysłać telewizor wycena kurier przesyłka ostrożnie

Kurier dla firm — który najtańszy? 

Pamiętaj o opcji dla zalogowanych użytkowników. Jeśli prowadzisz firmę i wysyłasz regularnie — zapoznaj się z ofertą dedykowaną dla firm. Wysyłasz więcej niż 20 paczek miesięcznie? Nie czekaj — zarejestruj się i korzystaj z rabatów zaraz po zalogowaniu. GlobKurier.pl działa w sektorze e-commerce, szczególnie w zakresie przesyłek międzynarodowych. Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi zarówno w skali lokalnej, jak i międzynarodowej. W ramach swojej platformy integrujemy oferty 50 firm kurierskich w tym gigantów rynku: DHL, DPD, FedEx czy InPost. Realizujemy wysyłki do ponad 190 krajów. Jesteśmy w stanie dostarczać tanią usługę kurierską dopasowaną do parametrów i celu podróży danej przesyłki. Wybierając współpracę z brokerem kurierskim, Twoja firma może zaoszczędzić nawet do 70% na poszczególnych wysyłkach. Integracje i automatyzacja procesów pozwala oszczędzać czas pracy Twojego zespołu np. przy wypełnianiu listów przewozowych. Integracje z e-commerce wdrożysz na 1 klik. Zyskujesz ubezpieczenie, możliwość wysyłki za pobraniem i powiadomienia SMS. Możesz skorzystać z opcji przygotowanych pod poszczególne braże 

Gdy marże są niskie, firmy muszą znaleźć sposoby na zwiększenie przychodów lub zmniejszenie wydatków. Jednym ze sposobów na optymalizację kosztów jest poprawa wydajności operacyjnej w zakresie wysyłki. Szczególnie w dużych organizacjach, które wysyłają i odbierają znaczące ilości paczek. Korzystając z usług brokerskich, możesz osiągnąć realną poprawę wyników finansowych w swojej firmie. 

Szukaj pomysłów na oszczędność przy wysyłkach 

Wielu sprzedawców potwierdza, że ​​wybór pudełek według stawki ryczałtowej znacznie zmniejsza koszty dostawy. Nie wyrzucaj starych pudeł, możesz użyć tego opakowania do przyszłych wysyłek. Jeśli pudełko jest solidne i w dobrym stanie, można je łatwo ponownie wykorzystać. Po prostu nie zapomnij usunąć starych etykiet wysyłkowych.

Najtańsze przesyłki kurierskie z GlobKurier.pl

Za pomocą kilku kliknięć nasz system znajdzie najtańszego przewoźnika dla Twojej paczki, z uwzględnieniem wszystkich opłat. To narzędzie pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ nie będziesz musiał rejestrować konta w każdej firmie, aby mieć dostęp do obniżonych taryf wysyłkowych.

Pamiętaj! Obowiązki odbiorców międzynarodowych przesyłek pocztowych określane są przez kraj docelowy. Ponieważ nie mamy kontroli nad tymi opłatami, nie jesteśmy w stanie zdefiniować całkowitych kosztów. Jeśli odbiorca chciałby zapytać o wszelkie cła, powinien skontaktować się ze służbą celną w swoim kraju.

Szukaj odpowiedniego taniego kuriera

Nie obawiaj się współpracy z nowymi dostawcami. Zalecamy sprawdzanie najlepszej oferty cenowej za każdym razem, gdy trzeba wysłać paczkę lub paletę. Unikaj trwałych i wiążących relacji z tym samym kurierem przez cały czas. Jeśli raz otrzymałeś najniższą stawkę za dostawę danej firmie kurierskiej, nie oznacza to, że ten sam dostawca zawsze będzie najtańszy. Pamiętaj, że cały czas pojawiają się nowi gracze rynkowi. Załóż konto na GlobKurier.pl i testuj wszystkie możliwości na najtańszą przesyłkę kurierską. Proponujemy narzędzie, które pozwoli Ci obniżyć cenę dostawy za poszczególną paczkę. Jeśli masz dodatkowe pytania i nie wiesz jak znaleźć taniego kuriera, poproś o pomoc naszego specjalistę. 


GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl