GlobWebinar: Sprzedaż transgraniczna i logistyka w szczycie sezonu. Nie daj się zaskoczyć!

Już we wtorek 26 października zapraszamy na kolejny GlobWebinar, podczas którego porozmawiamy o zbliżającym się szczycie sezonu. Chcesz dobrze się przygotować na Black Friday? A może obawiasz się logistyki związanej ze zwiększoną ilością zamówień przed Świętami? Podczas webinaru zostaną poruszone takie tematy jak sprzedaż transgraniczna czy logistyka w tym gorącym czasie, dzięki czemu optymalnie przygotujesz swój sklep internetowy do intensywnej sprzedaży. Sprawdź, kto tym razem podzieli się z Tobą swoją wiedzą.

sprzedaż transgraniczna

Sprzedaż transgraniczna w szczycie sezonu

Jednym z prelegentów podczas zbliżającego się GlobWebinaru będzie Piotr Polak – ekspert w dziedzinie logistyki i sprzedaży cross-border. Od ponad 30 lat związany jest ze środowiskiem logistycznym w Polsce. Dzięki temu miał możliwość obserwowania zmian zachodzących w tym sektorze oraz praktycznego zaznajomienia się z tematem. Na przestrzeni lat współpracował z wieloma firmami kurierskimi oraz operatorami logistycznymi. Od pięciu lat jest ściśle związany z obszarem dystrybucji cross-border B2C nakierowanej na obsługę e-commerce.

sprzedaż transgraniczna

Podczas GlobWebinaru Piotr Polak podpowie Ci, jak powinna wyglądać sprzedaż transgraniczna w Black Friday oraz jak zaplanować procesy logistyczne w Twojej firmie, aby podczas zbliżającego się szczytu sezonu wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji. Dzięki doświadczeniu zarówno w zakresie logistyki, jak i finansów w przedsiębiorstwach, Piotr spojrzy na temat z szerszej perspektywy i odniesie się do wielu aspektów związanych z prowadzeniem biznesu online. Masz jakieś pytania do naszego niezależnego eksperta? Podczas webinaru przewidujemy sekcję Q&A, podczas której będziesz mógł poznać odpowiedni na nurtujące Cię pytania.

Kiedy i gdzie się widzimy?

GlobWebinar: Sprzedaż transgraniczna i logistyka w szczycie sezonu. Nie daj się zaskoczyć! odbędzie się w najbliższy wtorek czyli 26 października 2021 roku. Widzimy się punktualnie o 11:00. Wydarzenie jest całkowicie darmowe, a żeby wziąć w nim udział, wystarczy, że zapiszesz się w dedykowanym formularzu. Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś i przygotuj się na sporą dawkę praktycznej wiedzy.

Pobierz darmowy ebook na Black Week
Uber Connect

GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl

black friday przygotowania